PartyPoker проведе новорічну KO Series

KO Series на PartyPoker

Покер-рум ПатіПокер анонсували новорічну KO Series, яка пройде з 25 грудня по 19 січня. Ця серія явно не з тих, які ставлять перед собою мету зробити рекордні гарантії, але все ж подія популярно у гравців завдяки формату PKO.

Восени на PartyPoker проходила Monster Series зі схожим форматом і пройшла досить успішно. Подія зібрала велику кількість учасників і найсильніші з них ставали переможцями у впертій боротьбі. Тепер у гравців ПатіПокер буде можливість перевірити свої сили в KO Series.

Основні особливості KO Series

  • Серія пройде з 25 грудня по 19 січня
  • Бай-іни в турніри складають від 1,1$ до 2 100$
  • На серії пройдуть три Мейн Івенти в триденному форматі
  • Загальна кількість турнірів: близько 70. (повний розклад ще не опублікований)

Три Головних Події

На KO Series буде три Головних Події з різними бай-інами. У Мікро МЕ можна буде зіграти за 1 долар і поборотися за гарантію 50 000$, в Міні МЕ вхід становить 109$, а гарантія 300 000$. Основним Мейн Івентом стане турнір з бай-іном 1 050$ і гарантією 1 мільйон доларів.

Читати також: Christmas Wheel на PartyPoker: вигравайте призи в різдвяному колесі

Мейни пройдуть з 16 по 18 січня і в кожному з них буде три стартових дні. У кожного з учасників буде всього одна опція ре-ентрі: в Day 1. Початковий стек 100 великих блайндів, тому у вас буде достатньо часу щоб показати свою кращу гру.

Сателіти і KO Spins

Квитки в турніри KO Series можна виграти в сателітах і в спеціальних СпІнах. Відбіркові турніри вже стартували і доступні в покерному лобі. кожну годину відбуватиметься по три турніри: з бай-інами 0,55$, 2,2$ і 22$.

Також ви можете виграти квитки в спеціальних Спінах за 10$. Найчастіше вам буде зустрічатися приз 20$, але в призовий фонд турніру входять ще й квитки на KO Series від 33$ до 2 100$. Імовірність виграти квиток в Мейн Івент за 2 100$: 50 на 1 000 000, не пропустіть шанс зловити найбільший множник!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.