Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок ввели обов'язкову верифікацію акаунтів гравців

GGпокерок 2020

Верифікація гравця в покер-румі – процедура надання документів для підтвердження своєї особи.

Проходження реєстрації та верифікації акаунту на GGпокерок – дві головні речі, які потрібно зробити для початку гри в покер-румі. Часто буває, що новачки виграють гроші, але не можуть їх вивести через те, що їх акаунт не верифікований.

З 3 серпня всі акаунти на GGпокерок обов'язково повинні бути верифікованими. В іншому випадку, ви не зможете вивести кошти з рахунку і робити депозит більше 2 000$.

Читати також: Чим відрізняється GGPoker від GGPokerOK

Для того, щоб верифікувати свій акаунт на GGпокерок, вам потрібно заповнити повністю свій профіль із зазначенням правдивої інформації про себе. Далі потрібно підтвердити номер телефону, пошту і завантажити фотознімки посвідчення вашої особи.

Детальніше про проходження верифікації на GGпокерок можна прочитати на сайті Cardmates. Якщо у вас залишаються питання як правильно верифікувати свій ігровий аккаунт – звертайтеся в службу підтримки покер-руму або в онлайн-чат на сайті Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.