Гравці ACR Poker масово отримали небезпечні листи від шахраїв

Гравці ACR Poker масово отримали фішінгові листи зі шкідливими посиланнями

​Гравці ACR Poker масово отримали фішінгові листи від шахраїв. Повідомляється, що «новорічні подаруночки» на пошту містили незахищені посилання, що вели до завантаження шкідливого програмного забезпечення.

Листи приходили з пошти [email protected]. Варто зауважити, що офіційна пошта мережі WPN виглядає наступним чином – [email protected].

У листі шахраї просили надіслати їм документи для підтвердження особи та навіть пропонували записати відео з ігровим процесом. За допомогою небезпечного ПЗ, яке можна було завантажити за посиланнями у листі, злочинці могли отримати доступ акаунта гравця.​

Представники мережі WPN (куди входить ACR Poker) просять гравців пересилати їм небезпечні листи на офіційну пошту та в жодному разі не переходити за посиланнями.

Як не потрапити «на гачок» шахраїв, які діють від імені ACR Poker?​

Уважно перевіряйте пошту, з якої отримуєте листи від ACR. Адреса відправника повинна закінчуватися на @winningpokernetwork.com

Посилання у листі повинні починатися з https://. Спробуйте навести курсор миші на посилання – повинна з'явитися адреса офіційного сайту покер-руму.

У своїх листах представники руму ніколи не будуть вас квапити виконати якісь дії «тут і зараз». Вас зазвичай будуть змушувати поспішати саме у фішінгових листах.

Americas Cardroom
США Доступно для гравців з вашої країни
4.0 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.