Гравці викрили покерну ботоферму яка виграла 3 500 000$


Боти і мультиакаунтинг - завжди були ворогами професійного онлайн-покеру.

В кінці червня репортер Вернон Хейден розповів історію про те, як він виграв турнір за допомогою покерного бота в покер-румі Bet365.

Проте, ця історія здається дрібницею в порівнянні з недавнім викриттям великої мережі покерних ботів, в якій було задіяно більше сотні фейкових акаунтів в різних покер-румах.

На одному з популярних англомовних покерних форумів були опубліковані дані, згідно з якими покеру ботоферма виграла більше 3 000 000 $ в 50 покер-румах. На одному лише рейкбек боти отримали близько 675 000 $.

Читати також: Facebook розробили нового покерного бота ReBeL

Найбільше постраждали покер-руми мережі Chico (зокрема і TigerGaming). Покерні боти відіграли приблизно 60 000 сесій за столами середніх і низьких лімітів.

За попередніми даними в список фейкових користувачів не потрапили акаунти таких покер-румів як: PartyPoker, GGпокерок, а також PokerStars. Це не дивно, оскільки керівництво цих румів приділяє багато часу і ресурсів для блокування таких користувачів.

Як повідомляють користувачі форуму, ботоферма наймала людей, у який "купувала" їх персональні дані (паспорти, прописки і т.д.). Потім шахраї встановлювали на ПК "найнятих" ними користувачів все необхідне обладнання. Після цього користувачі робили депозит, проходили верифікацію і грали за допомогою ботів.

Небайдужі гравці вже надали всі ці дані покер-румам і в даний момент йде блокування фейкових користувачів, а також виплачуються компенсації гравцям.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий