Індійський суд дав добро на онлайн-покер у штаті Таміл-Наду

В Індії Верховний суд визнав покер та раммі інтелектуальними картковими іграми

​Минулого тижня Верховний суд індійського міста Ченнай, який діє у штаті Таміл-Наду (Тамілнад), вирішив «піти проти системи». Місцева влада штату наполягала на повній забороні всіх видів азартних ігор, та попри тиск чиновників, суд відкрив двері для покеру та раммі (популярна карткова гра в Індії).

Місцеві представники Індійської федерації азартних ігор вже висловили думку, що цей крок допоможе стабілізувати та розширити надходження інвестицій до індійської індустрії онлайн-покеру. На секунду – населення штату Тамілнад складає близько 72-х мільйонів людей.

«Ми щиро вдячні за це історичне рішення високоповажному Верховному суду, яке підкреслює різницю між іграми майстерності та удачі», – генеральний директор федерації AIGF Роланд Ландерс.

Рішення Верховного суду було винесено з деякими умовами. У сфері онлайн-покеру та раммі за владою Таміл-Наду залишилося право регулювати мінімальний вік гравців, час гри та інші фактори.

Потенційно цей крок може стати потужним поштовхом для масштабної легалізації онлайн-покеру у країні із населенням понад 1,4 мільярда. На цей час грати в онлайні дозволено лише у декількох штатах, де гравців обслуговують такі руми, як PokerStars, Natural8 та adda52.

Що стосується офлайну – останніми роками жива гра також набирає популярності. Квітневий турнір WPT Prime India, який проходив у Гоа, зібрав 857 учасників, а його чемпіон Празит Чоудхурі отримав 105 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Тепер в румах не провштохнутись буде ! Індусов та бразильців за столом побільшає  . Сподіваюсь що буде цікаво . Там люди азартні .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.