Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ірландець О'Ніл став чемпіоном EPT Prauge Main Event, українець Тулюпа виграв турнір Mystery Bounty

Падрейг О'Ніл став чемпіоном EPT Prauge 2023 Main Event

В столиці Чехії завершився фінальний етап Європейського покерного туру випуску 2023 року. Чемпіоном у Main Event став гравець з Ірландії Падрейг О'Ніл. 

Почавши фінальний стіл із найкоротшим стеком всього в 12 ВБ, майбутній чемпіон лише мріяв попасти у топ-5:

Якщо чесно, то розраховував максимум посісти четверте місце. Навіть третє було межею мрій. Якщо, ніколи не вірив, що це станеться. У мене навіть квитки на літак було заброньовано на суботу, на ранок – довелося їх здати.​

Але вибивши власноруч кілько суперників та виграв кілька подвоєнь, О'Ніл зумів вийти в хедз-ап, де зустрівся з норвежцем Йоном Кайтом, який починав фінальний день з монструозним стеком у 288 ВБ.

По правді я не хотів грати хедз-ап проти Кайта. Він ставив мене у дуже складні ситуації. Він справді міг би стати гідним чемпіоном. 

Перед стартом хедз-апу опоненти спробували поділити, але не дійшли згоди. Гра віч-на-віч тривала більше 5 годин. Лідер змінювався кілька разів. Але у результаті О’Нілу вдалося дотиснути Кайта та виграти титул і 1 030 000€ призових. О'Ніл також став лише другим ірландцем, який переміг у EPT Main Event. Першим став Стів О'Двайєр, який виграв 11 років тому.

Результати топ-5 EPT Prauge 2023 Main Event:

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Падрейг О'НілІрландія1 030 000€
2Йон КайтНорвегія643 000€
3Умберто РуджеріІталія459 240€
4Чен ЧжаоКитай353 240€
5Адам ВагнерЧехія271 660€

Український покерист Артем Тулюпа виграв турнір Європейського покерного туру

Також заключні дні EPT Prauge 2023 стали успішними і для українських покеристів. Особливо успішним став турнір 1 650€ Mystery Bounty, в який зібрав понад 600 входів, але перемога дісталася українцю Артему Тулюпі. Цей успіх приніс Артему 117 850€ та титул переможця EPT. І це вже другий титул наших гравців на етапі в Празі. Нагадаємо, що раніше перемогу у 10 200€ EPT Mystery Bounty здобув Олег Васильченко.

Також за фінальним столом 1 650€ Mystery Bounty був і другий представник України - Михайло Демиденко. Він посів підсумкове 4-е місце (40 450€). На додаток до цього ще три українських гравця зуміли попасти в призову зону турніру: 

  • 11 місце - Андрій Козленко - 8 840€ призових
  • 16 місце - Едуард Ануфрієв - 5 340€ призових
  • 45 місце - Олег Маїк - 2 310€ призових

Черговий потужний результат українських спортсменів на міжнародній арені👏.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.