Іванна "Ivannessaa" Соя стала Міс PokerMatch 2020

Іванна Соя 2020

PokerMatch підводить підсумки конкурсу "Міс PokerMatch". Здобути перемогу в ньому було непросто, адже він проходив в кілька етапів протягом тривалого часу. Учасницям потрібно було показати не тільки свою красиву зовнішність, а й вміння грати в покер.

Спочатку жюрі конкурсу брали анкети від учасниць, а таких було 147. Далі учасницям потрібно було успішно виконати певні місії для отримання квитка в спеціальний івент.

Сім кращих покерісток за результатами цього турніру пройшли далі. Наступним завданням стало представити себе у відеоролику, а потім з'явитися на стрімі PokerMatch.

Ось така візитка була у переможниці конкурсу Іванни Соя:

У відеовізитці дівчина розповіла, що грає в покер вже більше десяти років. Спочатку Іванна працювала дилером в покерному клубі, а потім вже сама захотіла стати професійною покеристкою.

Згодом її гра лише поліпшувалася і зараз покером дівчина займається професійно. Іванна часто потрапляла в призи живих покерних подій, в тому числі і PokerMatch UA Millions. Також покеристка веде активну гру в онлайні на PokerMatch.

Читати також: PokerMatch провели святковий турнір з рекордною гарантією

За перше місце в конкурсі Іванна отримала цінні призи: 25 000 гривень і срібну діадему. Іванну ви зможете побачити в суботу в святковому стрімі ПокерМатч з подарунками і фріролом.

Результати конкурсу та виставлення оцінок можна подивитися в цьому відеоролику:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.