Фріроли ПокерБет

Багато покер-румів проводять безкоштовні турніри з різними призовими фондами. На PokerBet деякі з них проходять щодня, а інші – раз на тиждень. Такі івенти відрізняються умовами реєстрації: за наявністю квитка / пароля, за депозит тощо. Найбільш популярними є загальнодоступні фріроли, оскільки для участі в них рум не виставляє додаткових вимог.

З допомогою турнірів без бай-іну ви можете примножити банкрол, не ризикуючи власними грошима. Фріроли ПокерБет збирають невелику кількість людей, тому шанси потрапити в призову зону досить високі.

Збігів, не знайдено

Де знайти фріроли PokerMatch

Найпростіше знайти щоденні фріроли на сьогодні в лобі ПокерМатч. Для цього скористайтеся нашою покроковою інструкцією:

Крок 1
Крок 1

Відкрийте клієнт покер-руму на смартфоні/планшеті або ПК (залежно від того, як вам зручніше).

Крок 2
Крок 2

Перейдіть до турнірного лобі.

Крок 3
Крок 3

Відкрийте вкладку "Фріроли" – безкоштовні покерні турніри відобразяться на екрані вашого пристрою.

Фріроли ПокерМатч

Є два способи знайти безкоштовний івент, не відкриваючи вкладку фріролів:

 • Перший – у лобі МТТ-івентів зробити вибірку від найнижчих бай-інів до найвищих.
 • Другий – з допомогою фільтра вибрати відображення фріролів PokerMatch.

Часто покер-рум проводить безкоштовні турніри, присвячені святковим дням. Наприклад, на новий рік у фріролах можуть розігруватись призові фонди в кілька сотень тисяч гривень. Про їх проведення повідомляють заздалегідь на офіційній сторінці руму.

Розклад фріролів PokerMatch

В українському покер-румі фріроли проводяться щодня. У розкладі є чотири види безкоштовних турнірів:

 • Загальнодоступні: івенти з відкритою реєстрацією для всіх клієнтів руму, без обмежень.
 • Приватні фріроли з входом за квитком: потрібен спеціальний квиток, який можна отримати за виконання тих чи інших завдань, або його можуть отримати гравці певних рівнів.
 • З паролем: для реєстрації потрібно ввести спеціальний код, який можна дізнатись на сайті Cardmates. Паролі на фріроли ПокерМатч публікуються за годину до початку турніру.
 • Акційні: в такі турніри реєструють гравців, які виконують певні умови. Наприклад, потрібно зробити депозит на мінімальну суму.

У приватних та загальнодоступних івентів є свої переваги та недоліки. У закритих фріролах невелика кількість учасників, і це плюс, тому що є більше шансів посісти призове місце. Відкриті безкоштовні турніри збирають по кілька тисяч реєстрацій, зате в них зазвичай розігруються солідні призові фонди.

Наприклад, турнір для нових гравців New Players Freeroll з гарантією 500₴. Взяти участь у ньому можуть лише користувачі, які зареєструвалися на ПокерМатч протягом останніх 30 днів. У середньому подія збирає трохи більше, ніж 500 реєстрацій, а рівень більшості гравців – низький. Тому є чудові шанси оформити свої перші призові в турнірі та виграти реальні гроші.

Також примітним є ексклюзивний фрірол для гравців Cardmates. Він проходить раз на тиждень, і зіграти в ньому можуть лише ті гравці, які зареєструвалися на PokerMatch від нашого сайту. Гарантія досить висока, людей грає небагато – чудова нагода збільшити свій банкрол.

Як знайти актуальні фріроли на сьогодні 

Актуальний розклад фріролів PokerMatch можна дізнаватися на форумах та в соціальних мережах покер-румів. Але так ви не завжди вчасно отримуватимете паролі для турнірів. У нас можна отримати спеціальний код для реєстрації в приватних фріролах за годину до їх початку. Дуже важливо отримати пін-код заздалегідь, оскільки більшість безкоштовних івентів не мають пізньої реєстрації.

Одним з найлегших і найнадійніших способів знайти фрірол є лобі руму. Досвідчений турнірний гравець знає, що покер-руми приділяють велику увагу появі нових користувачів у себе на сайті. Тому для рекреаційних покеристів на ПокерМатч розроблено багато різноманітних акцій та фріролів, які можуть запропонувати щедрий призовий фонд.

Переваги гри в безкоштовних турнірах

Фріроли – чудова можливість зіграти в покер, не ризикуючи власними коштами. Для новачків це перше серйозне змагання, в якому вони можуть застосувати отримані теоретичні знання на практиці. Які ще плюси участі в таких турнірах?

 • Розігруються пакети на живі серії.
 • Можливість випробувати стратегії гри та ознайомитися з особливостями ПЗ руму.
 • Безкоштовна практика гри.
 • Багато слабких гравців.
 • Можливість сформувати стартовий банкрол з нуля.

Покер-рум активно працює над сіткою фріролів, щоби кожному клієнту дати можливість грати безкоштовно. Всі актуальні паролі відображаються на цій сторінці. Реєструйтеся заздалегідь.

На Cardmates публікуються актуальні паролі на фріроли для топових покерних майданчиків GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker, Americas Cardroom та багатьох інших. Достатньо обрати зі списку рум, що цікавить, і перед вами з'явиться перелік всіх найближчих безкоштовних івентів.

Поширені запитання
❓Як взяти участь у фріролах "New Players"?

Взяти участь можуть лише ті користувачі, які зареєструвалися на ПокерМатч протягом останніх 30 днів.

💸Чи можна зареєструватися в одному фріролі кілька разів?

Безкоштовні турніри не передбачають можливості багаторазового входу, але в більшості з них є ребаї, з допомогою яких можна повернутися в гру.

👀Де знайти розклад фріролів?

У лобі ПокерМатч або в розділі розкладу фріролів на Cardmates.