Фріроли VBet Poker

Покерні фірироли – чудовий спосіб для новачка краще зрозуміти гру та почати будувати власний банкрол, адже дають гравцям можливість заробити гроші, не вкладаючи ні копійки власних коштів. Окрім гігантів індустрії, зіграти в такі безкоштовні турніри пропонує й молодий покер-рум VBET Poker.

Фріроли Vbet проводить на регулярній основі – кожного дня доступно безліч івентів, щогодини розпочинається нове змагання. Як випливає з назви, бай-ін для участі сплачувати не потрібно, але інколи для входу може знадобитись спеціальний квиток або пароль. Про види фріролів покерної кімнати, їхні особливості та де знайти актуальний розклад, розповімо на цій сторінці.

Збігів, не знайдено

Розклад фріролів на VBET Poker

Щодня Вбет пропонує своїм гравцям величезну кількість freeroll-ігор. Ви можете спробувати щастя в безкоштовних турнірах з безлімітного холдему – це основна дисципліна. Час від часу в лобі з’являється івент з NL Omaha 4.

Актуальний розклад фріролів покер-руму стане доступний після входу в обліковий запис. Це можна зробити з ПК чи мобільного пристрою, запустивши клієнт або ж відкривши браузерну версію сайту – каталог буде ідентичним для всіх способів авторизації.

Незручно кожного разу відкривати ігрову програму, щоб подивитись наявність того чи іншого турніру? У нас є для вас альтернативний шлях. На цій сторінці ми публікуємо фріроли для Vbet та інших онлайн-румів, вказуючи назву, дату та час старту кожного івенту, призовий фонд, а також важливі додаткові відомості.

Як знайти фріроли в лобі покер-руму

Крок 1
Крок 1

Проходимо авторизацію в покерному клієнті або на сайті, якщо віддаєте перевагу грі з браузеру. Відкриваємо вкладку під назвою "Турніри".

Фріроли Vbet

Крок 2
Крок 2

Для швидкого пошуку фріролів варто скористатись фільтром, відмітивши галочкою відповідний пункт. В графі "Інше" можна задати додаткові параметри сортування, наприклад, сховати уже завершені турніри.

Фріроли Vbet Poker

Крок 3
Крок 3

На екрані вмить з’явиться список усіх доступних безкоштовних івентів на сьогодні та інші дати. Клацнувши на фрірол, праворуч стане доступна основна інформація про нього. Додаткові ж дані ви отримаєте, якщо зазирнете в "Лобі турніру".

Фріроли Вбет Покер

Яка ж інформація стане доступна гравцеві? Йдеться про основні умови проведення конкретного фріролу, а саме:

 • початковий стек
 • тривалість періоду пізньої реєстрації
 • можливість повторного входу, ребаю та аддону
 • мін/макс кількість учасників
 • структуру блайндів та анте
 • потенційні виплати
 • список гравців, які вже зареєстровані в цьому івенті тощо

Види безкоштовних турнірів на ВБет Покер

Якщо у вас не вистачає банкролу для гри в покер, завжди є шанс збільшити його з допомогою фріролів. Тут варто зазначити, що івенти без бай-іну проходять щогодини й бувають різних видів:

 • відкриті – усі бажаючі мають право зареєструватися та зіграти абсолютно безкоштовно й без додаткових умов;
 • закриті – для обмеженого кола користувачів, бувають кількох видів:
  • за квитками – їх можна отримати в акціях покер-руму або в якості бонусу;
  • з паролем – реєстрація доступна тільки після введення унікального пін-коду;
 • прямі та степ сателіти – складають окрему групу фріролів, їх на Vbet переважна більшість.

Якщо обирати між відкритими та закритими безкоштовними турнірами, то в другій групі суперників буде значно менше, а значить – більше шансів посісти призове місце. Організаторами івентів з паролем зазвичай виступають афілейти покерної кімнати. Паролі на фріроли Vbet Poker відповідно слід шукати в соцмережах/месенджерах спонсора або на нашому сайті – це максимально зручно та швидко.

Потенційні виграші
Потенційні виграші

Окрім грошей, в іграх категорії freerolls також можна виграти бай-ін (квиток) в інші турніри, з більшим призовим фондом. І це класичні нагороди для сателітів. А от, наприклад, в Poker Exclusive Freeroll Vbet пропонує гравцям турнірні кошти, які переможці можуть витратити для оплати участі в регулярному турнірі або декількох таких змаганнях (зіграти на них в кеш не вийде!).

Причини грати покерні фріроли

Якщо ви тільки починаєте грати в онлайн-покер, виживати за столами буде досить складно, тому вам точно знадобиться підкріплення для банкролу. Можливість збільшити ігровий бюджет дають безкоштовні турніри.

Фріроли мають набір характеристик, які відрізняють їх від інших покерних ігор. Перша явна ознака – відсутність вступних внесків. Однак, незважаючи на брак фінансування зі сторони гравців, у них можна виграти реальні грошові призи або ще краще – квитки на великі турніри, вступні внески яких зазвичай не по кишені новачкам. Є й інші плюси.

 • Більш слабкі суперники

Конкуренція в безкоштовних івентах присутня, однак рівень учасників тут набагато слабший, ніж в регулярних турнірах. Саме тому фріроли є відмінним варіантом для початківців. Обіграти гравців з низьким скілом реально, чого не скажеш про гру в звичайному турнірі з бай-іном – ваші шанси там практично нульові.

 • Відсутність фінансового ризику.

Оскільки фріроли доступні безкоштовно, вам нічого втрачати. Навіть якщо ви не потрапите в зону виплат, вашому банкролу це аж ніяк не нашкодить.

Однак багато гравців, як правило, надто розслабляються через відсутність фактичного фінансового ризику й тестують ходи, які б не наважились зробити в платних турнірах.

 • Практика гри в турнірних змаганнях

Івенти без вступного внеску вважаються чудовим способом вчитись застосовувати основні стратегії, які необхідно використовувати в онлайн-турнірах з покеру. Тому якщо ви плануєте розвиватись у МТТ-сфері, варто почати саме з freerolls. Реальні опоненти, реальна боротьба за банк, реальні нагороди, різні стадії гри (включаючи бабл) = хороша підготовка для майбутнього мттшника. Після того, як ви остаточно засвоїте усі правила та покер комбінації, поліпшите навички гри та накопичите певний банкрол, зможете перейти до більш прибуткових ігор на реальні гроші, маючи за плечима масу корисного досвіду.

На Cardmates публікуються актуальні паролі на фріроли для топових покерних майданчиків GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker, Americas Cardroom та багатьох інших. Достатньо обрати зі списку рум, що цікавить, і перед вами з'явиться перелік всіх найближчих безкоштовних івентів.

Поширені запитання
💁‍♂️ Сформувати банкрол, граючи виключно фріроли, реально?

Так, це один із способів накопичити стартовий банкрол. Але для цього може знадобиться певний час.

📌 Чи можна робити ребай/аддон у фріролах VBET Poker?

Все залежить від конкретного івенту, в одних це можливо, а от в інших – ні. Варто заздалегідь переглянути наявність таких опцій в лобі фріролу, який плануєте грати.

🔑 Де шукати паролі на фріроли Вбет Покер?

На офіційних сторінках організатора турніру в соцмережах (Facebook, Twitter тощо) та його каналах в популярних меженджерах, як от телеграм/вайбер. А також у нас, на Cardmates – усі паролі в одному місці.