Практично кожен популярний покер-рум пропонує новачкам не лише акції та бонуси на перші депозити, а й різноманітні безкоштовні турніри. Це справедливо і щодо руму GGPoker (який є частиною обширної мережі GG Network).

Цей сайт націлений насамперед на любителів, тому свої фріроли GGPoker пропонує у великій кількості і з різноманітними призами. У них можна виграти грошові призи, турнірні квитки (навіть на офлайн-івенти!) і навіть мерч покерної кімнати. На цій сторінці ми розповімо, як знайти всі актуальні безкоштовні івенти руму, де шукати до них паролі і навіщо варто їх грати.

Збігів, не знайдено

Де знайти всі фріроли GGPoker

Знайти безкоштовні турніри покерної кімнати гравцям ГГПокер буде досить просто. 

Крок 1
Крок 1

Заходимо до ігрового клієнта руму. Тут є різні варіанти, можете вибирати найзручніший для себе. Програму можна завантажити на комп'ютер, можна встановити мобільний клієнт на телефон. А можна просто скористатися браузером, тому що там є такі самі турніри, як і в завантажених версіях.

Крок 2
Крок 2

Отже, ми ввели логін та пароль, зайшли в клієнт. Тепер заходимо у вкладку під назвою Турніри, і зверху вибираємо таби під назвами Спеціальний та Приватний. Після цього можна у фільтрі встановити ліміт для бай-іну.

Крок 3
Крок 3

Перед вами висвітиться список актуальних фріролів, як відкритих для всіх, так і на запрошення. Якщо турнір відкритий не для всіх, можна натиснути на його турнірне лобі і висвітиться інструкція з правилами участі.

Список фріролів на GGPoker

Є ще один метод (ще простіший!) побачити всі варіанти безкоштовних івентів у румі. Відкриваємо ту саму вкладку Турніри та сортуємо їх за бай-іном (просто клацнувши на слово Бай-ін). Система зверху списку розташує івенти, де вступний внесок не потрібен.

Розклад фріролів покер-рума

Щоб побачити максимально релевантний та актуальний розклад безкоштовних турнірів, можна просто виконати описані вище кроки та вивчити всю інформацію у лобі. Там ви знайдете турніри, які проходять сьогодні або найближчими днями.

Який може бути GGPoker freeroll? Ось основні види доступних фріролів:

  • відкриті (доступні всім гравцям без обмежень, не потребують додаткових умов)
  • за квитком/запрошенням (потрібний квиток, щоб отримати доступ; квиток можна отримати за виконання певних умов)
  • з паролем (для участі у грі потрібно ввести спеціальний код)
  • акційні (доступ можна отримати, виконавши умови промо, наприклад, зробивши депозит).

Тобто іншими словами, фріроли GGPoker бувають відкриті та закриті (або так звані приватні). Плюсом відкритих є те, що будь-який гравець, навіть абсолютний новачок, який зареєструвався п'ять хвилин тому, може приступити до гри в покер. У приватних же – що поле суперників буде значно меншим, адже реєстрація не така проста. До речі, якщо ввести при реєстрації промокод від КМ, можна отримати доступ до спеціальних фріролів.

Яскравим прикладом фріролу ГГ Покер можна назвати регулярний турнір Chat&Play. Він проводиться за паролем (можна знайти у Вайбер та Телеграм) та з необмеженими ребаями. Ще один вигідний фрірол для гравців – #ThanksGG Flipout, це так званий втішний івент для тих, кому не пощастило у грі. Його гарантований призовий фонд досягає значних ста тисяч доларів, а стартовий стек гравця змінюється в залежності від того, наскільки йому раніше не пощастило.

Як знайти актуальні паролі на фріроли

Як ви вже знаєте, не всі фріроли доступні кожному бажаючому. Є варіанти, коли натискаєш на кнопку реєстрації, а система вимагає ввести пароль. Не варто лякатися! Просто можете зробити висновок, що це вигідний фрірол, адже в ньому буде набагато менше учасників. А пароль знайти не так вже й складно.

На нашому сайті є окремі сторінки для фріролів кожного популярного руму, які проходять із паролями. І там ми своєчасно оновлюємо дані та вказуємо всі доступні паролі, які можуть стати в нагоді користувачам. Так що зберігайте собі в закладки та користуйтеся, коли це потрібно.

Також покер-руми публікують таку інформацію, як паролі фріролів, у своїх соціальних мережах. Тому вам буде корисно стежити за румом GGPoker UA на його активних сторінках, там ви зможете знайти швидко і просто всі необхідні паролі фріролів GGPoker (наприклад, Twitter, Facebook, Instagram, Viber та Telegram). Є ще стрими на платформі Twitch, там стримери можуть озвучити час фріролів та їхні паролі прямо в ефірі.

Переваги гри у фріролах

Фрірол – це такий цікавий формат гри, де ти нічим не ризикуєш, але можеш виграти справжні гроші чи інші цінні призи. Багато хто думає, що такі івенти в покер-румах розраховані лише на новачків, але насправді за столами можна знайти і досвідчених регулярів. Такі досвідчені гравці не хочуть упустити можливість пограти у слабкому полі та поповнити свій банкролл без особливих зусиль.

Звичайно ж, головна цільова аудиторія GGPoker freeroll – це новачок. Якщо ви нещодавно дізналися про онлайн-покер та зареєструвалися, фріроли ГГПокер – ваш ідеальний варіант. Тут ви не тільки зможете зіграти свої перші турніри з покеру, не ризикуючи ні центом своїх грошей, але й зможете збільшити свій банкрол і сколотити капітал для гри вже на гроші. Взяти участь у безкоштовних турнірах також допоможе вам здобути впевненість у своїх силах, запам'ятати порядок усіх комбінацій, поспостерігати за іншими гравцями, а також прийняти рішення – чи ви хочете бути турнірним гравцем або, можливо, налаштовані спробувати кеш.

Поширені запитання
💵Чи можна грати фріроли GGPoker з мобільного телефону?

Так, безкоштовні турніри у румі можна грати з будь-яких пристроїв.

🏆Чи обов'язково робити депозит, щоб зіграти фрірол?

Ні, у більшості фріролів можна взяти участь без такої умови.

👑Який найпопулярніший фрірол для гри на ГГ Покер?

Зараз найпопулярнішим фріролом можна назвати регулярний безкоштовний турнір під назвою Chat&Play.