Кіберспортсмен ALOHADANCE став ранер-апом GGMasters BountyKing за 320$

​Останнім часом в українській покерній спільноті часто згадується популярний вітчизняй кіберспортсмен-стрімер Ілля Коробкін, більше відомий аудиторії за ніком "ALOHADANCE".

Українець вже давно показує високі результати в царині онлайн-покеру. Ще у 2020-му році він потрапив у поле зору Кардмейтс, ставши ранер-апом івенту EPT Online 18 на PokerStars за 1 050$ при гарантії в 500 000$, де заробив 59 570$ + баунті 14 730$.

Цього року покерист продовжує завойовувати прихильність своїх шанувальників, вигравши 101 000$ в турнірі SCOOP-08-H з бай-іном 1 050$. Проте, вже вранці завершився турнір на GGPoker за 320$, який проходив в рамках серії GGPoker World Festival. 

Цікавий факт!
Цікавий факт!

Незабаром (30-го травня) у Лас-Вегасі розпочнеться Всесвітня покерна серія, на турніри якої збирається навідатись і ALOHADANCE. Наразі відомо, що покерист вже навіть розпродав 50% часток в Мейн Івенті WSOP 2023.

Турнір GGPoker World Festival 185-H: 320$ GGMasters Bounty King

Серед учасників цього івенту можна помітити і українського кіберстпортсмена, який зумів потрапити у хедз-ап. При зібраних 2 059 входах, вдалось перевищити заявлені гарантовані призові у 500 000$ на сумму в 111 520$.

Ілля "ALOHADANCE" Коробкін зупинився за крок від титулу чемпіона турніру GGMasters Bounty King, заробивши за місце ранер-апа 24 730$, а також 13 980$ за вибивання своїх опонентів.

У фінальному протистоянні українець програв покеристу із Албанії з ніком "Sr_Duck", який заробив майже ідентичну виплату в 24 800$, проте його баунті виявились значно вищими і становлять 29 140$.

​Серед інших українських гравців, які не потрапили за фінальний стіл івенту, проте опинились у призовій зоні, варто виділити Володимира Паламара. Він зайняв 34-те місце та заробив 2 570$ (зокрема баунті 1 480$).

Всього до призів даного івенту зуміло пробитись 296 учасників турніру (не враховуючи тих, хто отримав баунті). Мінімальні призові становили 424$.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (3)
Україна Vetal Еліта
Еліта

Перше місце посів Седжул.

0 відповідей
Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований

Третє місце - стрімер з Литви, друг України посів. Збирав донати для United24 свого часу

0 відповідей
Україна Everlest Еліта
Еліта

да тренування Ілії - дають свої плоди. Сафронов гарно попрацював!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.