Український кіберспортсмен ALOHADANCE став другим в турнірі EPT Online


Український кіберспортсмен з Харкова Ілля "thienlao21" Коробкін, якого любителі DOTA 2 знають під ніком "ALOHADANCE" продовжує освоювати онлайн-покер.

Минулої ночі він став ранер-апом нокаут-турніру EPT Online 18 на PokerStars вартістю 1 050$ з гарантією 500 000$ і заробив 59 570$ + баунті 14 730$. Ці призові поки що є найбільшими в кар'єрі новоспеченого покериста.

Цей турнір зібрав непогану поляну з 818 входів, які разом змогли успішно перебити заявлену гарантію на 318 000$.

Читати також: Бодяковський став третім в турнірі хайролерiв на EPT Online

Чемпіоном івенту виявився покерист з Бразилії Педро "PaDiLhASP" Паділья, який також отримав виплату в розмірі 59 570$, однак більші призові в 78 780$ він заробив за вибивання своїх суперників.

На шостому місці зупинився гравець з Росії під ніком "SDok", він зумів отримати призові в 23 840$ (з них в якості баунті 9 250$).

Завдяки успішно перебитій гарантії, до призової зони потрапило 103 покеристів, а мінімальні призові склали 1 111$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.