Класична гра аматорів: 7 людей у банку на флопі, грають чим завгодно тільки не руками

Турнір Celebrity Poker Tour

Турнір Celebrity Poker Tour (CPT) Invitational III у Лас-Вегасі, в якому зібралися непрофесійні гравці, медійні зірки та блогери, став справжнім відображенням аматорської гри. Мало того, що учасники розігрували майже усі кишенькові карти та сміливо заходили у флоп усім столом, так ще й колишня акробатка та фіналістка шоу America's Got Talent 2016, Софі Доссі, шокувала усіх зігравши роздачу ногами. 

22-річна Доссі, яка має більше мільярда переглядів на своєму YouTube-каналі, вразила всіх своїми акробатичними навичками, але ось проявити покерну майстерність не зуміла. Вона пішла в олл-ін з рукою К-5, коли на флопі вийшли 3-К-А. Отримала одразу чотири коли. На тоьрні вийшов ще один король, й тут вже Доссі була впевнена у своїй перемозі, але у підсумку програла (для прояснення цього факту також знадобився час після шоудауну)  гравцю з рукою К-7.

Ця подія стала найбільш яскравою миттю турніру, але якщо казати про кінцевий результат, то перемогу здобула зірка шоу«Холостячка» Кеті Терстон, яка виграла головний приз у 20 000$ та стала четвертою жінкою-чемпіонкою з п’яти турнірів цієї серії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Я так блоги пишу.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.