Моріс Хокінс відмовляється повертати борги навіть після рішення суду

Моріс Хокінс

15-разовий володар золотих кілець WSOP Circuit Моріс Хокінс знову нагадав про себе в покерному комьюніті, втім, не з приємної сторони. Інший покерний гріндер Енді Гарсія звинуватив Хокінса в тому, що той не повертає йому борг у 115 000$. Про це він написав у Твіттері.

Гарсія нагадав, що ще у 2019 році він став беккером Хокінса і має право претендувати на частку його виграшів, а саме на 115 828,34$. Але Хокінс відмовився виплачувати такі гроші. Тоді Гарсія подав до суду та виграв справу. Але і після цього Моріс не погасив борг. За ці роки він сплатив лише кілька тисяч доларів. Тож Гарсія вдруге подав до суду. У відповідь Хокінс заблокував свого колишнього спонсора у соцмережах та більше не відповідає на жодні повідомлення. 

Тож Гарсі звернувся за допомогою у вирішенні цієї ситуації до інших відомих та впливових покеристів: Дага Полка, Даніеля Негреану, Джоша Ар'є, Шона Діба, Метта Беркі та Кевіна Мартіна. Він сподівається, що цім гравцям вдасться вплинути на Хокінса і той нарешті поверне свій борг.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.