Оновлено

Полі Рінкон «Покер. Усі секрети, щоб стати переможцем»

Полі Рінкон «Покер. Усі секрети, щоб стати переможцем»
0.0
El poker. Todos los secretos para ser un triunfador
Рік:
2010
Мова:
Англійська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
МТТ
Полі Рінкон
Автор
Полі Рінкон

Відомий екс-футболіст з Іспанії, грав за іспанські клуби Реал Мадрид та Реал Бетіс. Також працював спортивним коментатором. Активний покерний гравець.

Полі Рінкон знайомить нас зі світом покеру через свій власний досвід покерного аматора. Як професійний спортсмен, він показує унікальний погляд на життя в цьому виді спорту. Автор розкриває всі необхідні прийоми, щоб бути переможцем не лише у грі, а й у житті. З цією книгою читач отримає гарний настрій, дізнається багато цікавого та полюбить цей вид спорту.

Іполіто Рінкон досить відомий у світі футболу. Він провів успішну 12-річну кар'єру у престижних іспанських клубах. Найбільше йому довелося грати за Реал Мадрид та Реал Бетіс. Полі грав як нападник.

Після завершення футбольної кар'єри Іполіто не пішов зі спорту, просто обрав трохи іншу сферу – спортивне коментаторство. У той же час він відкрив у собі пристрасть до ще одного виду спорту, а саме до покеру.

Грав у багатьох серіях Покерстарс (наприклад, ЕПТ) та благодійних турнірах. Полі навіть носив звання від руму “Друг PokerStars”.

І в 2010 році вийшла його єдина на сьогодні книга про покер та про спорт загалом під назвою “Покер. Усі секрети, щоб стати переможцем”. Якщо ви хочете легко і просто навчитися грати в покер, якщо ви розглядаєте покер як приємне захоплення та хобі, ця книга для вас.

Книга написана дуже простою мовою та розрахована на максимально широку аудиторію – абсолютних новачків і тих, кому просто цікаво поринути у світ спорту та спортивних історій. Полі ділиться своїми роздумами про те, як можна стати фахівцем у певній справі (і в покері зокрема). Він порівнює футбольне поле зі столом для гри в покер і демонструє, що потрібні ті самі якості, щоб стати переможцем як у футболі, так і в покері. Книга просякнута гумором, метафорами та історіями з життя.

Ви можете придбати книгу Полі на Амазон, також ця книга буде чудовим подарунком для фаната футболу.

Подібні книги
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук