Компанію Дена Білзеряна звинувачують у бухгалтерському шахрайстві


Коли в покерному співтоваристві спливають новини про Дена Білзеряна – всі розуміють, що настав час його чергової витівки або скандалу з його участю.

У світі покеру Білзерян відомий насамперед своїм ексцентричним і далеко не скромним способом життя. У певному розумінні Ден Білзерян – це те, як хотіли б виглядати і жити більшість покеристів. Завдяки цьому образу він і знайшов популярність серед гравців.

В останні роки Ден активно просуває в медіа свою компанію Ignite International Brands Ltd, яка займається виробництвом медичного каннабісу. Покерист був настільки одержимий своїм брендом, що навіть говорив про те, щоб йому хотілося б, щоб його ім'я асоціювали саме з цією компанією, а не з покером.

Читати також: Ден Білзерян заявив про припинення співпраці з GG Poker

Проте успіх його компанії був досить сумнівним. Зокрема це сталося через його непомірні витрати бюджету компанії. За попередніми підрахунками компанія втратила 50 000 000$ тільки з цієї причини.

Проте, цей факт не став причиною величезної втрати капіталу. Найбільше компанії вдарило припинення продажів продукції в Північній Америці. Проте вже зараз на каннабі-імперію Білзеряна чекає чергове випробування.

Комісія з цінних паперів Онтаріо (OSC) , Міністерство юстиції США та Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) після свого запиту на отримання даних про компанію – розпочали розслідування через нестикування в бухгалтерських звітах.

Судячи з усього представників компанії можуть звинуватити в бухгалтерському шахрайстві. У липні компанія оголосила про свій намір перетворитися з публічної на приватну, що було схвалено на зборах акціонерів наприкінці серпня. У зв'язку з цим відповідні контролюючі органи та розпочали перевірку звітів компанії.

Незважаючи на той факт, що в бухгалтерських звітах Ignite є певні нестикування – SEC не дійшла висновку, що будь-яка фізична або юридична особа компанії порушила федеральні закони про цінні папери. Проте у регуляторів є підозри, що у звітах за 2020 рік є хибна інформація. За результатами цієї перевірки буде зрозуміло майбутнє компанії Білзеряна.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий