КРАІЛ оприлюднила перелік заблокованих сайтів. За 2023 рік було заблоковано 85 вебсайтів

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ)

Національна Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) на своєму офіційному сайті оприлюднила перелік вебсайтів, яким було надіслано вимоги щодо обмеження доступу на території України.

Згідно з цим переліком за 2023 рік рішеннями Комісії було заблоковано 85 сайтів, переважна більшість з яких були дзеркалами та альтернативними ресурсами підсанкційних азартних майданчиків.

КРАІЛ нагадує
КРАІЛ нагадує

Участь у грі на нелегальних вебсайтах для гравців є небезпечною. Гравцям загрожує неправомірне використання персональних даних невідомими особами та відсутність жодних гарантій виплати виграшів.

Нелегальні організатори не сплачують податків до державного бюджету, не дотримуються встановлених принципів відповідальної гри та не переймаються правами гравців.

Окрім того, значна частина нелегальних організаторів насправді мають російське походження, а отже програні на таких ресурсах кошти можуть використовуватися для фінансування збройної агресії ворога проти України.

Усього ж в переліку заблокованих Комісією сайтів наразі знаходиться 205 вебресурсів. 

Також КРАІЛ опублікувала перелік юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції). Згідно з переліком, санкції застосовано до 287 юросіб.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.