КРАІЛ зафіксували зменшення кількості нелегальних гральних платформ

​Боротьба з нелегальним гемблінгом в Україні – це важлива складова роботи державних регулюючих органів. Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ), спільно із правоохоронцями, регулярно моніторять вітчизняний ринок грального бізнесу. 

Попри той факт, що гральний бізнес працює легально в Україні ще з 2020-го року, на ринку ще є досить багато незаконних наземних та онлайн-закладів.

Нещодавно рішенням РНБО було заблоковано понад 500 сайтів, які на думку регулюючих органів, ухилялись від сплати податків. До списку потрапили як нелегальні платформи, так і декілька ліцензованих ігрових майданчиків.

Зменшення кількості нелегальних платформ

Нещодавно КРАІЛ про звітували про істотне зменшення кількості працюючих неліцензованих гемблінгових майданчиків на території України. У комісії відмічають, що регулярно передають наявні дані правоохоронцям про діяльність неліцензованих операторів азартних ігор і за час їх діяльності вдалося виявити роботу 1 895 незаконних онлайн-ресурсів.

Як видно по інфографіці, незаконну діяльність на території України продовжують приблизно 727 онлайн-ресурсів (це не враховуючи наземні заклади). Спільно з КРАІЛ, правоохоронці активно блокують нові дзеркала цих сайтів, які дозволяють обходити попередні блокування доменів. 

Попри той факт, що боротьба з нелегальним сектором гемблінгу ще далека від завершення, чиновники відмічають суттєві зрушення у цьому питанні. Найбільше оперптори азартних ігор очікують ухвалення поправок до гемблінгового законодавстав, які б зменшили податковий тиск на платформи та дозволили б зайти на ринок більшій кількості ліцензованих компаній.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.