Кріс Манімейкер оформив свій другий фінальний стіл на Triton Poker Montenegro

Кріс Манімейкер на Triton Poker

Кріс Манімейкер лише вдруге приїхав на етап серії Triton Poker Super High Roller, але вже розриває. За перші чотири турніри етапу у Чорногорії Кріс оформив три ITM. При цьому серед них є й перемога у стартовому турнірі. Також він був у призах турніру Event #3. А вчора додав ще й 3-те місце в Event #4: Mystery Bounty.

У подію було зроблено 151 вхід, а призовий фонд склав 3 020 000$. В турнір розігрувались й Mystery Bounty, максимальна сума якого складає 400 000$. Але кому й скільки саме дістанеться дізнаємося лише сьогодні, адже конверти з таємничими призами поки не були розіграні.

А ось ім'я переможця та призерів вже відомі. Перемогу у хедз-апі розіграли між собою Самуель Джу (Німеччина) та Артем Ласовський (Білорусь). Головний приз - 669 000$ - дістався останньому, а Джу отримав 452 000$ за друге місце. 

Ну а третє місце залишилось за Крісом Манімейкром, який записав на свій рахунок ще 311 000$ призових та довів свій заробіток у Чорногорії вже до 1 264 800$. Якщо це розминка перед WSOP, то Кріс у чудовій формі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.