Крістен Бікнелл стала найкращою покеристкою року третій рік поспіль

Крістен Бікнелл 2020

Крістен Бікнелл вдалося третій рік поспіль стати найкращою в жіночому рейтингу Гравець року від Global Poker Index. Дівчині вдається показувати стабільно сильний результат вже протягом трьох років, чого не могли не відзначити організатори конкурсу.

У 2019 му році Крістен 36 разів потрапляла в призи в живих турнірах і в загальній сумі виграла 2 500 000$. Найбільшою перемогою цього року для канадки стало перше місце в турнірі Poker Masters з бай-іном 25 000$. За перемогу в цьому івенті їй дісталися 408 000$ призових.

Читати також: Алекс Фоксен виграв 1 700 000$ в WPT Five Diamond

Для покерного співтовариства не секрет, що Крістен Бікнелл зустрічається з Алексом Фоксеном. Алекс також провів рік дуже успішно і став найкращим гравцем року в загальному рейтингу. Таким чином, пара повторила своє минулорічне досягнення і вони знову виграли два рейтинги.

Бікнелл та Фоксен 2020

У 2019-му році в живих турнірах Фоксен виграв 6 346 000$ призових. У гонці за "найкращим гравцем року" йому вдалося обігнати такого відомого покериста, як Стівен Чідвік. Ключовим кроком до перемоги став тріумф на WPT Five Diamond і 1 600 000$ за перше місце.

Покерна пара Фоксен і Бікнелл отримають свої нагороди на другій церемонії Gobal Poker Awards. Пройде вона у березні в студії PokerGo і організатори премії вручать приблизно 20 престижних нагород.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий