Джейсон Сомервілль йде з команди PokerStars

Джейсон Сомервілль

У 2019 році з команди Старзів пішло безліч іменитих покеристів і 2020 рік для PokerStars почався з втрат. Американський покерист Джейсон Сомервілль 2 січня оголосив про свій відхід з команди амбассадор PokerStars. Про наміри покинути PokerStars Team Pro Джейсон розповів у відеозверненні на своїй сторінці в Твіттері.

Переклад: Всім привіт! У мене є новини для вас. З початку 2020 роки я йду з PokerStars. Я вдячний Старзам за те, що вони дали шанс мені і Run It Up. Я із захопленням спостерігаю за роботою багатьох амбасадорів, адже вони створюють досить якісний контент на YouTube, Twitch і в соціальних мережах. Ви всі створюєте гру, яка мене надихає.

Читати також: Топ-теми 2019: нововведення PokerStars і експерименти з форматами

Сомервілль також побажав удачі своїм колишнім колегам і сказав що їх спільна робота і дружба багато значать для нього. Свої подальші плани покерист розкривати не став, проте дав зрозуміти, що має намір активніше працювати в сфері ставок на спорт.

Джейсона Сомервілля у покерній спільноті часто називають «Хрещеним батьком покерних стрімів». Він зміг заснувати своє власне інтерактивне шоу Run it UP, яке стало його брендом.

За всю свою кар'єру Джейсон Сомервілль заробив більше 3 641 000$ у живих турнірах. Його найкращим результатом стало 4-те місце в Super High Roller 2014 за бай-іном 100 000$ у Лас-Вегасі. Тоді Джейсон заробив 1 327 300$ призових.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий