Легенда покеру Майк Секстон помер від раку

Майк Секстон 2020

Пішов з життя легендарний коментатор і покерист Майк Секстон. Минулого тижня стало відомо про те, що Секстон веде боротьбу за життя на останній стадії раку. До останнього вся покерна громадськість сподівалася на диво, але в неділю Майк пішов з життя.

Сумну новину повідомила Лінда Джонсон, яка була давньою приятелькою Секстона.

Лінда Джонсон

Переклад: Майк Секстон пішов з життя сьогодні в колі своєї родини. Йому було дуже приємно читати слова підтримки від безлічі покеристів з усього світу. Інформація про дату похорону з'явиться пізніше. Зараз ми сумуємо всі разом з його сім'єю.

Майк Секстон – легенда покеру

Далеко не багатьох покеристів можна назвати справжніми легендами. До Секстона це слово підходить на всі 100 відсотків. Майк працював коментатором WPT протягом п'ятнадцяти років і його голос пам'ятають багато людей за трансляціями подій. За цей час він став одним з символом Світового покерного туру.

Читати також: Кубок чемпіонів WPT перейменували в честь Майка Секстон

Майк і сам грав в покер, при чому дуже успішно. За всю свою кар'єру Секстон виграв понад 6 700 000$ і ще більше мільйонів в кеш-грі.

Майк зіграв колосальну роль в популяризації покеру. Можливо, якби не він, то покер не був би таким, який він є зараз. Його вклад в розвиток покеру оцінили по достоїнству в 2009 році і внесли легенду в список членів Залу слави покеру.

Також Секстон є одним із засновників PartyPoker, адже він брав участь у створенні популярного зараз покер-руму. Взагалі його покерні заслуги можна перераховувати довго, тому пам'ятати про Майка Секстона будуть завжди.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.