PokerStars пішли з ринку Китаю, Тайваню і Макао починаючи з 1 вересня


Азіатський ринок онлайн-гемблінгу стрімко розвивається незважаючи на заборони і обмеження з боку уряду.

Серед азіатів досить багато лудоманів і це не дивно, з огляду на їх приріст населення і багату культурну різноманітність власних азартних ігор.

Проте, топовий світової покер-рум PokerStars вирішив чомусь покинути ринок Тайваню, КНР і Макао. Що найцікавіше, офіційного публічного звернення стосовно даної ситуації не надійшло.

Читати також: Блогер Ілля Медісон потрапив у призи турніру за 2 100$ на PokerStars

Покер-роб Великобританії і один з кращих МТТ-гравців в онлайні Патрік Леонард в своєму Твіттері написав, що помітив "пропажу" в лобі гравців з Китаю:

«Вау, серйозні новини. Перевірив тільки що відучора лобі Старзів і не знайшов жодного китайця, наприклад в PKO-турнірі за 1 000$. Їх повинно бути кікнули? Важливі новини, враховуючи той факт, що китайці лчень активні на високих лімітах» – написав Патрік Леонард.

Ситуацію прояснив пост на одному з англомовних покерних форумів, де покерист з Китаю виклав вміст листа, який йому надіслала команда ПокерСтарс.

Якщо говорити коротко, то в ньому команда Старзів написала, що припиняє свою роботу на території Китаю, Макао і Тайваню. Також вони надали цим гравцям можливість швидкого виведення коштів.

Причиною такого вчинку з боку PokerStars швидше за все є той факт, що правітельст більшості азіатських країн (а особливо Китаю) активно борються у себе з онлайн-гемблінгом на законодавчому рівні.

Крім цього, самі представники Старзів також раніше заявляла, що будуть йти з "сірих" ринків і будуть більше націлені на впровадження в американський ринок.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.