Максим "MAMON_T" Мамонов став чемпіоном одного з перших івентів SCOOP

​На PokerStars завершився один з перших турнірів в рамках найбільшої щорічної старзівської серії SCOOP.

Нокаут-турнір SCOOP-07-H Sunday Cooldown з бай-іном 2 100$ і гарантією 350 000$ зібрав за своїми столами 183 гравця і гарантію вдалося перебити на 16 000$.

Чемпіоном турніру став покерист з Росії Максим "MAMON_T" Мамонов, який заробив за перемогу 32 220$ і ще 53 500$ він отримав в якості баунті.Читати також​: Повний розклад SCOOP 2021

Раннер-апом івенту виявився успішний і популярний німецький покерист Федір "CrownUpGuy" Хольц з аналогічною виплатою, проте з баунті 7 310$.

За фінальний стіл турніру також потрапив гравець з Білорусі Олексій "ale6ka" Бойко, він заробив 5 490$ + баунті 6 680$.

Варто також відзначити двох покеристів: гравець з України під ніком "plspaythxbye" на 11-місці і російський покерист Андрій "Kot_Spartac" Котельников на 13-му місці, обидва отримали по 3 000$, проте українець заробив баунті 1 250$, а Котельников – 3 620$.

Всього виплати отримало 28 гравців, а мінімальні призові турніру склали 2 196$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.