Мартиросян і Булдигін поділили в хайролерському турнірі на GGпокерок

Мартиросян і Булдигін поділили в хайролерському турнірі на GGпокерок

На GGпокерок проходять регулярні турніри хайролерів по 5 250$. Через те, що вони проходять досить часто, в них збирається небагато учасників. Цього разу оверлей склав 50 000$, а це половина від усієї гарантії.

Цікавим є той факт, що з 10 входів в турнір - три входи були від Артура Мартиросяна. Саме він і став переможцем цього івенту, обігравши таких іменитих гравців, як Ніклас Астедт, Паскаль Хартман і інші.

Читати також: Веженков і Булдигін за фінальним столом турніру EPT Online

Перед початком хедз-апу Артур Мартіросян та В'ячеслав Булдигін вирішили поділити призові. Артур отримав виплату 55 000$, а його суперник: 45 000$. У своєму блозі Артур написав, що йому було приємно поділити призові з В'ячеславом.

Таким чином, лише дві особи з цього турніру потрапили до призової зони, вони ж стали і учасниками фінального хедз-апу. Хайроллерская серія триває і кожен бажаючий може взяти в ній участь.

Результати турніру Blade Mulligan

Результати турніру Blade Mulligan

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.