Доходи The Stars Group впали в третьому кварталі 2020 року


The Stars Group регулярно звітує про свої доходи. На цей раз холдинг Flutter Entertainment, в орбіту якого з недавніх пір увійшли Старз виклали детальний звіт про свої доходи.

Сам холдинг Flutter Entertainment показав зростання своїх доходів на 30% (1,3 мільярда фунтів стерлінгів) в третьому кварталі 2020 року, проте покерний сегмент The Stars Group не може похвалитися такими результатами.

Доходи The Stars Group від онлайн-покеру показали падіння на 10% в порівнянні з торішніми цифрами. Трохи рятувала ситуацію виручка від онлайн-казино. яка виросла на 32%.

Таким чином, доходи Старзів повернулися до докарантинних показників. На це є цілий ряд причин, які цілком вписуються в картину того, що відбувається.

Читати також: The Stars Group знайшли компанію-партнера для запуску в Мічигані

Насамперед. на це вплинув очевидний спад покерного буму, який збільшив кількість трафіку по всьому світу. По-друге, всі ми знаємо як даний покер-рум любить впроваджувати нові формати і поновлення, які регуляри далеко не завжди приймають "з розпростертими обіймами". Наприклад, недавно команда Старзів остаточно змінила графічний движок на Aurora.

Цього року команда Старзів не сильно поспішала впроваджувати безліч нових акцій. В основному покер-рум обмежувався завданнями і місіями, які схожі одне на одну і навіть збільшена кількість призових не особливо врятувало ситуацію.

Окрім цього, PokerStars почали відхід з сірих ринків. Істотно вплинула їх відхід з азіатських ринків (Китай, Тайвань, Макао). Не важко здогадатися наскільки сильно це обвалило трафік покер-руму.

Масла у вогонь підлив слабкий приплив інвестицій і загальний обвал гемблінгового ринку. У свою чергу, основний конкурент Старзів, покерна мережа GG Network (GG Poker, GGпокерок) продовжила активно розвиватися. В цьому році GG Network також провела у себе WSOP Online 2020 року, що не могло не позначитися на доходах PokerStars.

Якщо говорити в цілому, витрати Старзів істотно зросли, а ось прибуток почав потихеньку падати. Тим не менш, це не катастрофічний показник і для ПокерСтарс кінець цього року ще може виявитися вдалим.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий