Як вимкнути движок Aurora на PokerStars

Aurora на PokerStars 2020

У 2020 році PokerStars повністю перевели всі свої ігрові столи на новий графічний двіжок Aurora. Після чого софт покер-руму став виглядати помітно інакше – змінилися шрифти і візуальне відображення столів, а також були додані деякі функції, серед яких можливість кидатися в один-одного віртуальними предметами.

Такі зміни спрямовані на залучення рекреаційних гравців, так як столи стали яскравіше і цікавіше.

Але ось регулярів таке оновлення не особливо порадувало, так як у нового двіжка на ПокерСтарс є ряд вагомих мінусів для тих гравців, які розглядають гру в покер-румі як заробіток і грають на ПокерСтарс подовгу, активно і зосереджено.

У чому ж мінуси нового двіжка PokerStars?

 • багато зайвих відволікаючих деталей, які не можна відключити;
 • більш яскравий інтерфейс, який несприятливо впливає на зосередженість і сприйняття гравця при тривалому активно грінді;
 • підвищені системні вимоги при установці клієнта ПокерСтарс і збільшення навантаження на комп'ютер, а як результат вищий ризик підвисань;
 • перестав працювати і коректно відображатися деякий допоміжний софт;
 • проблема з раніше використовуваними лейаутами ПокерСтарс.

Крім того, деякі користувачі зіткнулися з проблемами після появи нового двіжка. У гравців часто зависає програма і не всі гарячі клавіші працюють з появою Aurora. Для таких гравців ми підготували покрокову інструкцію як відключити Аврору.

Як відключити Aurora на PokerStars

До оновлення ПокерСтарс в жовтні 2020-го двіжок Аврора відключався досить просто, безпосередньо через клієнт покер-руму за 3 простих кроки:

 1. Зайдіть в лоббі покер-руму.
 2. Відкрийте налаштування ("Настройки").
 3. PokerStars 2020

 4. В меню "Зовнішній вигляд столу" ("Внешний вид стола") – "Анімація" заберіть галочку з відображення графічного двіжка Aurora.
 5. Aurora на ПокерСтарс

Після цього Aurora на PokerStars відключалася і столи поверталися до колишнього вигляду. Включити графічний двіжок назад можна було таким же чином в цьому вікні. Покер-рум надавав вибір гравцям і відключити Аврору на ПокерСтарс не становило жодних проблем, але восени 2020 ситуація змінилася.

З 22.10.2020 ПокерСтарс повністю перевели всіх гравців на движок Aurora. Тепер для його відключення потрібно використовувати наступну інструкцію:

 1. Видалити файли в папці за адресою: C\Users\user\AppData\Local\PokerStars\ImgCache. Не саму папку, а файли всередині неї..
 2. Заборонити запис в папці ImgCache. Для цього правою кнопкою миші клікніть по ImgCache -> Властивості -> Безпека -> Змінити -> (Свойства -> Безопасность -> Изменить ->). Поставить галочки заборони на запис в папку і вибрати "Застосувати" ("Применить").
 3. Відкрити покерний клієнт через файл PokerStars.ехе в папці установки покер-руму. Не через ярлик на робочому столі, а саме файл в папці:

Після цього двіжок Aurora повинен відключитися. Рекомендуємо проконсультуватися зі службою підтримки Старзів з приводу коректності використання даного методу, щоб в подальшому не виникло питань. Так як спосіб робочий, але робиться через структурні файли, а не в клієнті покер-руму.

Не можу знайти папку PokerStars на комп'ютері, що робити?

За замовчуванням шлях до файлів ПокерСтарс на комп'ютері наступний: C: \ Program Files (x86) \ PokerStars.

Але шлях до файлів покер-руму може відрізнятися, якщо ви встановлювали клієнт не в папку за замовчуванням на диску С, а в іншому місці на комп'ютері.

Щоб дізнатися де знаходиться папка ПокерСтарс на ПК, ви можете подивитися шлях до файлу через ярлик на робочому столі. Зробити це можна двома способами:

 • Натиснути правою кнопкою миші на ярлик і вибрати меню "Властивості" ("Свойства") – тоді перед вами відкриється інформація про клієнта ПС на ПК і текстовий шлях до файлу:
 • PokerStars на компьютере

 • Натиснути правою кнопкою миші на ярлик і вибрати "Розташування файлу" ("Расположение файла") – тоді відкриється папка з розташуванням файлів PokerStars на комп'ютері:

PokerStars на компьютере

Як знайти папку ImgCache PokerStars?

Стандартний шлях до папки ImgCache клієнта PokerStars наступний: C\Users\user\AppData\Local\PokerStars\ImgCache. Але у вас може відрізнятися ім'я користувача і шлях буде виглядати по-іншому. Тому, щоб знайти папку ImgCache ПокерСтарс вам потрібно зайти в диск С, відкрити папку "Користувачі", "Пользователи" або "Users" (дивлячись на якій мові Windows у вас встановлений), вибрати папку з вашим ім'ям користувача, в ній буде папка AppData – Local, а там буде папка PokerStars, в якій зберігаються кеш-файли покер-руму і відповідно є папка "ImgCache".

Найти папку ImgCache PokerStars на компьютере

Якщо ви не впевнені в імені користувача - перевірте всі папки на диску С: Користувачі (Пользователи).

Якщо папку знайти не вдалося – спробуйте скористатися пошуком на комп'ютері.

Як відключити PokerStars Aurora на Mac?

 1. Щоб зробити це, вам потрібен Finder. Натисніть shift + command + G у відкритому Finder і вставте наступне / Users / YourUserName / Library / Caches / PokerStars (замініть YourUserName на своє ім'я користувача). Видаліть три папки з назвою PokerStars.
 2. Запустіть клієнт PokerStars. Вам буде повернута можливість відключити графіку Аврора в розділі Зовнішній вигляд столів -> Анімація.
 3. Як відключити PokerStars Aurora на Mac

 4. Вам буде запропоновано перезапустити клієнт. Перезапустіть його. Закрийте клієнт PokerStars. Видаліть три папки знову, як раніше. Запустіть клієнт Pokerstars. Насолоджуйтесь старим добрим Pokerstars.
 5. Якщо ви закриєте клієнт, вам доведеться знову видалити три папки перед перезапуском клієнта, або ви можете залишити клієнт відкритим весь час.

Як відключити Aurora в мобільній версії PokerStars?

На жаль, після того як ПокерСтарс примусово перевів усіх користувачів на движок Аврора – відключити його в мобільній версії покер-руму неможна.

Якщо у вас залишилися додаткові питання – пишіть в наш онлайн-чат.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.