Мережа iPoker представила оновлення для столів кеш-гри

Оновлення від IPoker

В кінці липня мережа iPoker внесла зміни для кеш-столів з метою зробити кеш-гру більш сприятливою для рекреаційних гравців. Коригування спрямовані на зниження хижацької поведінки з боку професіоналів і завзятих любителів, щоб утримати гравців в румах.

«Ми активували функції, які, на нашу думку, роблять кеш-ігри на iPoker чеснішими і цікавими для гравців, що є однією з наших головних цілей», – повідомив директор мережі iPoker Йорг Ноттебаум.

Глобальний сітаут

Гравці зможуть помітити три основних зміни. Перше – це функція глобального сітауту. Якщо покерист грає за декількома столами в кеш-іграх і вирішує піти в сітаут за одним з них, то програма змушує гравця піти в сітаут відразу за всіма своїми столами, як тільки закінчиться роздача, в якій він бере участь.

Мета глобального сітауту – припинити якісь очікування, захоплення місця у вигідній ситуації в режимі сітауту з боку гравців, тобто коли гравець просто сидить і займає місце в очікуванні моменту, поки гра не покращиться, або поки не прийде конкретний слабший гравець. Це схоже на бамхантінг, хоча він зазвичай спостерігається за хедз-ап столами, а «вичікування» може бути за будь-яким столом. Звичайно, перебування в сітауті не означає відхід з-за столу, тому гравець може розташовуватися відразу за багатьма столами, але зменшиться сенс «очікування» за одним зі столів, оскільки вони не зможуть взагалі грати.

Читати також: Покер-руми мережі MPN остаточно перейшли в iPoker

Анонімне лобі

Друга зміна – анонімне лобі в кеш-грі. Замість того, щоб клікнути на столи і побачити список тих, хто сидить, всі імена будуть приховані. Неможливо відстежити кого-небудь по всьому лобі, тому також неможливо використовувати сітінг-скрипт.

Сітінг-скрипти автоматично сканують лобі кеш-ігри, щоб знайти заздалегідь певні цілі. Потім вони саджають користувача з наміченою метою, щоб користувач міг скористатися перевагами гри проти слабшого гравця.

Плата за те, щоб подивитися ніки суперників

Третя зміна схожа на другу. Тут гравцям надається додатковий рівень анонімності, щоб за ними не можна було полювати в лобі. Навіть коли гравець сідає за стіл кеш-ігри, імена опонентів не будуть показані до тих пір, поки гравець не поставить великий блайнд.

Сітінг-скрипт можна теоретично підлаштувати таким чином, щоб відкривати кожен стіл і переглядати гравців, тому ця настройка заважає цій опції. Звичайно, скрипт може відкривати стіл, посадити гравця і заплатити великий блайнд, але це швидкий спосіб спалити банкрол без гарантії, що бажана мета знайдена.

Наступний крок – зробити столи повністю анонімними, але iPoker не пішов цим шляхом. Як тільки ви заплатите великий блайнд і почнете гру за кеш-столом – вона буде такою ж, як і завжди.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.