Ніклас "Lena900" Астедт переміг в дорогому івент Stadium Series

Ніклас "Lena900" Астедт

Шведський покер-про і один з кращих МТТ-гравців в онлайні Ніклас Астедт продовжує поповнювати свій банкрол великими призовими.

Наприклад, днями він виграв турнір з Омахи на PartyPoker за 1 575$ і з гарантованими призовими в розмірі 100 000$ і отримав виплату в 31 200$.

Він продовжив впевнено доводити свою майстерність в дорогих турнірах Stadium Series, яка зараз проходить на Старзах.

Вчорашнім вечором Ніклас оформив топ-1 в івенті цієї серії з бай-іном 10 300$ і гарантією 1 000 000$, заробивши при цьому призові в 230 430$.

Stadium Series 30-Н на PokerStars

Читати також: Ніклас Астедт обіграв росіянина в хедз-апі турніру на Bounty Builder

У турнірі Stadium Series 30-Н зібралося поле з 100 входів, до призової зони івенту потрапило 13 покеристів. Раннер-апом в цьому турнірі з виплатою 176 970 $ став канадський гравець "apestyles".

Шосте місце з призовими 61 570$ зайняв російський гравець В'ячеслав "VbV1990" Булдигін. Слідом за ним, на сьомому місці з виплатою у розмірі 47 290$ зупинився його колега з Росії Костянтин "krakukra" Маслак.

Мінімальні виплати в 24 750$ отримали покеристи, які зайняли з 9-го по 13-nе місце. Найближче з решти гравців із СНД до призової зоні підібрався гравець з Росії під ніком "HITRII999", однак він не зміг прорватися до виплат і зайняв 21-ше місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.