Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Лекс Вельдхус переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Лекс Вельдхус

Відомі покерні стримери активно потрапляють в призи турнірів серії Stadium Series на Старзах.

Наприклад, один з стримерів PokerStars Фінтан Хенд заробив 3 820$ за 25-те місце в івенті Stadium Series 12-H за 1 050$ c призовим фондом 500 000$.

Проте, він виявився далеко не останнім стримером Старзів, який потрапляє в призи турнірів даної серії. Вчора на ПокерСтарс завершився івент Stadium Series 16-H з бай-іном 2 100$ і гарантією 500 000$.

Stadium Series 16-H на PokerStars

Читати також: Костянтин "krakukra" Маслак увійшов в топ-3 турніру Stadium Series

Переможцем цього івенту став відомий голландський покерний стример і член команди PokerStars Pro Лекс Вельдхус. За перемогу в турнірі він заробив 96 140$.

Раннер-апом став гравець з Канади під ніком "SirWatts", який отримав виплату в розмірі 72 900$.

Сьоме місце зайняв покерист з Білорусі Олексій "ale6ka" Бойко, який заробив 18 280$. За ним з виплатою 13 860$ на восьмому місці опинився покерист з Росії Дамір "MiracleQ" Габдуллін.

Ще один російський гравець В'ячеслав "VbV1990" Булдигін зайняв в цьому івенті 11-те місце, а його призові склали 8 530$.

Останнім гравцем з СНД, який потрапив до призової зони турніру став Анатолій "NL_Profit" Філатов. Він отримав за 24-те місце невелику виплату в 5 600$.

До призової зони дійшов 31 гравець, мінімальні призові склали 4 550$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.