Метт Хант: насправді в іграх з високими ставками у гравців не дуже багато грошей

Покер з високими ставками: реалії та таємниці гри

Покер, як і футбол та баскетбол привертають до себе найбільшу увагу і викликають найбільше емоцій у моменти проведення великих змагань, з великими призовими. У покері найчастіше це турніри та кеш-ігри з високими ставками.

І останні кілька років були чудовим періодом із погляду фанатів. Практично щотижня на YouTube та стрімінговій платформі PokerGO можна знайти ігрові стрими з високими ставками, в яких гравці змагаються за сотні тисяч доларів і розпалюють уяву вболівальників. Але чи насправді реалії таких змагань відповідають картинці з обкладинки?

Підняти завісу таємниці та розкрити деталі ігор з високими ставками вирішив Метт Хант, гравець у покер та тренер Solve For Why.

"На перший погляд гроші, які сьогодні крутяться у кеш-іграх із високими ставками, приголомшують. Тільки цього року Патрік Антоніус та Ерік Перссон розіграли між собою банк розміром майже 2 000 000$. А трохи пізніше Том Дван виграв банк у розмірі 3 100 000$, найбільший в історії трансляцій покеру.

І природно, що у вболівальників може сформуватися враження, що люди які грають на таких високих ставках, мають відповідні статки. Статки при яких втрата або виграш мільйонів доларів не є чимось суттєвим.

Але це не так. Насправді, ні в кого в іграх на високих ставках немає стільки грошей. Винятком із цього правила є лічені одиниці гравців. І вони усім відомі. Їх ще називають "китами".

Але якщо ні в кого немає стільки грошей, скільки здається, як взагалі існують ігри з високими ставками? 

"Насамперед завдяки цім "китам". Щоб гра взагалі відбулась треба щоб як мінімум один такий кит був присутній за столом. Він може про це не здогадуватися, але він має відігравати свою роль" 

в іграх з високими ставками ні в кого немає стільки грошей, скільки здається

Ще одною важливою складовою ігор з високими ставками є продажи часток від свого виграшу у грі. Саме цей інструмент дозволяє більшості професійних гравців сідати за стіл кеш-гри з високими ставками. 

"Я якось чув історію про те, що один з чемпіонів Super High Roller Bowl отримав лише шість відсотків свого виграшу, а решту мусив віддати свойм беккерам."

Саме тому можна сміливо стверджувати, що в іграх з високими ставками ні в кого немає стільки грошей, скільки ви думаєте. Однак це не применшує рівня майстерності та психологічної стійкості, необхідних для участі у змаганнях такого рівня. Просто гравці процвітають у трохи іншому наборі навичок.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (3)
Україна PashaLe Еліта
Еліта

А ну, питання на філософські роздуми.

А що буде якщо ти не віддаш бєкерам їх частку?

2 відповіді
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор

Такі випадку вже траплялись на практиці. Люди скандалили в твіттері, кидали скрини переписок ті інші "докази". І там вже верішував "народний" суд твіттера)

Україна PashaLe Еліта
Еліта

Я ж про те ж.

Без всяких контрактів навіть до суду не подаси.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.