Михайло Шаламов – новий амбасадор GGпокерок

Михайло Шаламов 2021

Два місяці тому Михайло Шаламов покинув команду PokerStars, а 28 лютого GGпокерок оголосили про те, що "innerpsy" став членом команди стрімерів GGTeam Russia. З цього моменту Михайло представлятиме команду GGпокерок і гратиме з ніком "Misha Inner".


Такий результат подій був досить прогнозованим, так як останнім часом Шаламов дуже часто грав на GGпокерок. Спершу росіянин виграв джекпот 6 500$, а потім і свій перший турнір в покер-румі. Також за цей час Михайло встиг провести більше десяти стрімів своєї гри на GGпокерок.

"Innerpsy" вже встиг провести перший стрім своєї гри в якості амбасадора. З вечірнього завантаження найдорожчим івентом став Event #3 PLO High Roller на Super Million$ Week. У ньому Михайло не потрапив в призи і зайняв 20-е місце.

Перспективи розвитку GGTeam Russia

У команді GGTeam Russia сформувався потужний тандем: Анатолій Філатов і Михайло Шаламов. Тепер ці два найпопулярніших в Росії гравців будуть займатися просуванням покер-руму на Твічу і Ютубі.

Можливо, в найближчому майбутньому у команди буде поповнення у вигляді інших популярних російських покеристів. Наприклад, Тимофій Кузнецов або Віктор Малиновський цілком могли б підписати контракт з GGпокерок. Нагадаємо, що 5 березня стартує хедз-ап баттл між Хольцом і Малиновським і він пройде на GGпокерок.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.