MO MO MO PLO: релоад-бонуси, щасливі години та нова серія турнірів для фанатів Омахи на ACR Poker

MO MO MO PLO: релоад-бонуси, щасливі години та нова серія турнірів для фанатів Омахи на ACR Poker

Напередодні новорічних свят ACR Poker анонсували нове промо «MO MO MO PLO!» для шанувальників Омахи. Цього року замість традиційного «HO-HO-HO» від Санти на гравців очікує саме «МО» (Більше). Більше бонусів, плюшок за кеш-столами PLO та більше турнірів.

Свято Омахи проходитиме з 3 по 17 грудня. У розкладі: релоад-бонус до 2 500$ за депозит, щасливі години за кеш-столами та серія турнірів з PLO із загальною гарантією понад 1,1 мільйона доларів.

Релоад-бонус та щасливі години

З 3 по 17 грудня гравці зможуть отримати релоад-бонус 50% до 2 500$. Одразу варто звернути увагу, що відігравати бонус можна лише за кеш-столами PLO та у турнірах з Омахи. На «відмивання» бонусу в кеші гравці матимуть 30 днів, а у турнірах – до 17-го грудня.

Щоб отримати релоад-бонус, необхідно зробити депозит від 25$ із промо-кодом: MOBONUS.

Бонус відігрується частинами – по 5$ за кожні 120 Award Points. Очки AP зараховуються за награний рейк (по 5,5 очок за кожний 1$ рейку). Таким чином, щоб отримати на рахунок частину бонусу у розмірі 5$, необхідно згенерити 22$ рейку.​

Прискорити відіграш бонусу гравцям допоможуть щасливі години за кеш-столами Омахи. Вони проходитимуть два рази на день у період проведення «MO MO MO PLO!» (з 3 по 17 грудня). Під час щасливих годин гравці зароблятимуть у два рази більше балів – 11 Award Points за кожен 1$ рейку.

Розклад щасливих годин:

  • З 05:00 до 07:00 за Києвом;​
  • З 13:00 до 15:00 за Києвом.

Серія MoMoMoPLO з гарантією понад $1,1М

Серія для гравців Омахи стартує у перший день фестивалю плюшок від ACR Poker. У розкладі серії: 101 подія з гарантіями до 200 000$ та бай-інами від 3$ до 630$. Учасники зможуть позмагатися у турнірах з PLO, PLO8, NLO8 та PLO5.

У фіналі фестивалю на гравців очікує дві Головних події у форматі Mystery KO. Day 2 обох турнірів пройде 17-го грудня о 20:30 за Києвом:

  1. 55$ momomoPLO Mystery KO з гарантією 200 000$;​
  2. 11$ momomoPLO Mystery KO із призовим фондом 50 000$.

Флайти до Мейнів проходитимуть упродовж кожного дня. Також зауважимо, що у кожному турнірі серії працюватиме функція ACR Reshuffle (карти не скидаються у відбій, а потрапляють назад до колоди).

Серед інших великих подій фестивалю також присутні декілька турнірів з гарантіями до 50 000$. З детальним розкладом модна ознайомитися на сайті, або у лобі ACR Poker.

MO MO MO PLO у покер-румі ACR Poker: релоад-бонуси до 2 500$, щасливі години за кеш-столами та Серія турнірів з PLO із загальною гарантією понад 1,1 мільйона доларів

Americas Cardroom
США Доступно для гравців з вашої країни
4.0 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.