Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

"More Rake is Better"? Як покерист пішов в мінус через рейк на Старзах

"More Rake is Better"?

"More Rake is Better" - фраза, після якої на Даніеля Негреану обрушився шквал критики. Покерне співтовариство не оцінило такі думки і звинувачували Даніеля в тому, що він скаже все, що зажадає PokerStars.

Негреану вважає, що ці дії спрямовані на поліпшення екосистеми покеру, що дозволить зробити онлайн-покер більш привабливим для рекреаційних гравців. Свого часу Дуглас Полк зняв 15-хвилинний ролик на цю тему і пояснив по поличках чому Даніель не правий.


Зараз Негреану є Амбассадор GGпокерок, а не PokerStars. Проте, від цього рейк на PokerStars не став менше. З одним з російських покеристів на Старзах трапилася "весела" історія ...

Мінус замість плюса

Про це kuzmich239 написав в своєму блозі на одному з російських форумів:

«Грав сьогодні кеш на Старзах в PLO8 на ліміті 1$/2$. До мене підсів пацієнт і заявив на гру 80 ВБ. Приблизно через годину я його повністю обнулив, закрив стіл і чекав прибутку. Але в касі грошей стало не більше, а менше на 30$. Спасибі Старзам - more rake is bette

Неприємна ситуація сталася через високий рейк на Старзах, особливо на столах хай-лоу. Рейк становить 5% з CAP 1,25$ і таким чином замість +160$ ​​kuzmich239 отримав в касу -30$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.