Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мультитейблінг і портретний режим: новий мобільний клієнт на 888poker


Мобільний клієнт на вісімку вже не витримував і найменшої критики. Мало того, що грати на 888poker можна було не в усі види покеру як в клієнті на ПК, так ще й грати можна було лише за одним столом.

Моральна застарілість цього мобільного додатку робила вісімки не надто привабливим румом для гравців, які люблять грати в покер зі своїх смартфонів, а за статистикою, з усього трафіку покер-румів показник таких користувачів складає 60%.

Команда 888покер вирішила змінити цю ситуацію і випустили оновлену мобільну версію ігрового клієнта.

Що змінилося?​


По-перше, була додана довгоочікувана функція мультитейблінгу (4 столи одночасно), раніше на мобільній версії вісімок можна було грати лише за одним столом. Окрім цього, в мобільному клієнті тепер доступні всі види ігор, запропоновані на 888poker.

Для оптимізації ігрового процесу додали модну зараз функцію портретної орієнтації додатку, а також новий реплеер роздач. Загальний зовнішній вигляд ігрового лобі теж змінили, а також додали різноманітні емодзі за гральними столами.

Загалом, новий ігровий клієнт 888покер для смартфонів спробував увібрати в себе кращі фішки своїх топових аналогів, таких як PartyPoker і GGпокерок.

Читати також: Бонуси на 888 покер в 2020 році

888poker – Made To Play!​​


До випуску своєї нової мобільної версії, команда 888poker запустила рекламну кампанію «Made To Play!», В рамках якої вони розіграють 1 000 000$ в "щасливі години", а також в спеціальних фріролах. В одних лише безкоштовних турнірах щодня розігруватиметься по 30 000$.

Для користувачів мобільної версії були додані промо-акції «Gift Drops», в рамках якої за ігровими столами гравцям будуть випадати випадкові призи. Крім цього з'явилося колесо з призами «Winner Spinner», в якому ви зможете двічі на день безкоштовно отримувати випадкові призові.

Якщо ви ще не грали на вісімках, то можете зареєструватися на 888poker за нашим посиланням і отримати 88$ у подарунок без внесення депозиту, а до того ж також 100% бонус на перший депозит до 888$. Не забувайте також навідуватися у наш розділ паролі на фріроли 888 poker, щоб отримати актуальні паролі на безкоштовні турніри в даному покер-румі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.