Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

888poker дозволили використовувати HUD за буст-столами Snap Poker


Один з топових покер-румів 888poker активно працює на залученням не тільки рекреаційних гравців, але і покерних регулярів.

Наприклад, в липні на вісімки запустили акцію для любителів турнірів Early Bird Rakeback для турнірних гравців.

Команда покер-руму підготувала ще один приємний сюрприз для любителів швидкого покеру.

Як ви знаєте, використання HUD-у на 888poker обмежена за деякими столами і дисциплінами. Проте вісімки вирішили дозволити його використання за швидкими столами Snap Poker.

Читати також: Дарина Фещенко більше не амбасадор 888покер

На одному з популярних англомовних покерних форумів представники покер-руму написали відповідний пост:

«Привіт, друзі, ми вирішили дозволити HUD для Poker Tracker і Holdem Manager за столами Snap Poker. Ми ще не робили офіційної заяви з нашого боку, так як у нас є ще кілька неузгоджених моментів. Однак, оскільки була випущена нова версія Poker Tracker 4, яка підтримує даний формат, то ми можемо підтвердити, що ми її схвалили» – написали 888poker.

Швидше за все, зміни не торкнуться користувачів Hand2Note. Подібна ініціатива від восмёрок повинна збільшити трафік за столами Snap Poker.

Проте, з огляду на той факт, що хороша гра за столами швидкого покеру (особливо на високих лімітах) вже фактично стала мірилом покерного професіоналізму – істотного збільшення трафіку за цими столами може і не бути.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.