1 000 безкоштовних квитків в турнір WonderWorld на 888poker

WonderWorld на 888poker

29 червня пройде фінальний день турніру WonderWorld на 888poker. Безпосередньо внести бай-ін в фінальний день івенту неможна, а потрібно пройти через флайтові дні протягом тижня. Бай-ін в ці дні становить 1$, але у вас є можливість зіграти в них безкоштовно.

1 000 квитків кожен день у фріролі

На даний момент в фінальний день турніру WonderWorld відібрались вже близько 32 000 учасників. У вас є шанс до них приєднатися, якщо ви протримаєтесь 12 рівнів в Day1.

Бай-ін в Day1 становить 1$, але ви можете зіграти його безкоштовно. Для цього вам потрібно потрапити в призи щоденного фріролу, який проводиться на 888покер щовечора до 29 червня.

У призовому фонді безкоштовного турніру цілих 1 000 призових місць (квиток в Day1 за 1$). Фрірол знаходиться у вкладці безкоштовних турнірів в лобі 888poker і називається 1 000$ WonderWorld Freeroll:

WonderWorld

Для того, щоб зіграти у фріролі, вам потрібно бути зареєстрованим на 888poker і зробити депозит (в тому випадку, якщо ви ще не робили його). Фрірол стартує о 23:31 за київським часом і доступний для всіх депозитерів. Успіхів!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.