Чернокоз програв у хедз-апі Шеміону в івенті High Roller Club


Один з найуспішніших покеристів з Німеччини Оле Шеміон останнім часом робить великі замети в івентах на PokerStars.

Нещодавно на серії SCOOP 2020 він оформив перемогу в турнірі за 10 300$ і призовим фондом 1 180 000$, за що заробив 258 600$.

Цими перемогами топовий австрійський гравець не обмежився і цієї неділі зумів здобути перемогу в турнірі High Roller Club за 1 050$ з гарантією 100 000$.

High Roller Club Sunday Warm Up

Читати також: Покерист з Росії Сергій Коновалов переміг в турнірі High Roller Club

В турнір High Roller Club Sunday Warm Up було зроблено 110 входів. Гарантія івенту була перебита на 10 000$. За перше місце в цьому івенті Оле Шеміон заробив 25 340$.

Раннер-апом цього івенту став покерист з Росії Андрій "drupa-lucker" Чернокоз з виплатою 19 470$. Цікаво, що Чернокоз теж перемагав на SCOOP 2020 на турнірі Midweek Freeze.

Шосте місце вдалося зайняти ще одному російському покеристу Віктору "papan9_p $" Устимову, який заробив в цьому турнірі 6 780$.

Варто також відзначити покериста з Росії під ніком "s3c3_1978", який отримав мінімальну виплату в 2 390$ за 12-те місце. В призову зону цього турніру зуміло потрапити лише 13 гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.