Турніри в покер-румах GG Network проходять з великими оверлеями

GGNetwork

Влітку трафік покер-румів традиційно падає. Навесні епідемія коронавірусу і подальша самоізоляція людей призвела до буму онлайн-покеру. Зараз ситуація трохи змінилася і ми вже не бачимо сплеску тієї активності, яка була навесні.

Наочним прикладом є недільні івенти в покер-румах мережі GG Network, в тому числі і на GGпокерок. 21 червня в покер-румі проходили флагманські турніру і три з них пройшли з оверлеєм. Покер-рум не добрав на гарантії, але тим не менш не збирається її знижувати.

GG Masters і Multi Million$

Гарантія недільного GG Masters 500 000$, але в цьому івенті часто трапляються оверлеї. Так сталося і в ці вихідні: 3 289 входів, в результаті чого оверлей 46 000$.

GG Masters

Спостерігаючи за тактикою GGпокерок можна припустити, що в найближчому майбутньому покер-рум не тільки не знизить гарантію, а й зовсім її може підняти, як це вже робилося раніше. Так що ласкаво просимо тих, хто хоче отримати додаткове велью.

Читати також: На GGпокерок перезапускають серію High Rollers

Два турніри Multi Millions також пройшли з оверлеєм. В цілому покер-рум пішов в мінус 216 000$ після видачі призів в цих івентах.

У турнірі High Roller MILLION$ з гарантією 2 000 000$ покер-рум не добрав на реєстраціях 183 000$, а в турнірі Global MILLION$ з гарантією 1 000 000$ покер-рум втратив 33 000$.

Так що якщо у вас ще немає облікового запису на GGпокерок, то саме час в ньому зареєструватися.

Вас чекають бонуси, оверлеї, великі призові в турнірах і можливість виграти браслет WSOP. На сайті Кардмейтс ви також можете знайти усі фріроли покер-румів мережі GG Network (і не тільки).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.