Mystery Bounty на GGPoker UA: як це відбувається

Турнір Mystery Bounty

Вперше про такий захоплюючий формат, як Mystery Bounty, я дізналася з новини про Метта Гланца. Він грав турнір Світової серії в офлайні цього літа і раптово витяг мільйон доларів як нагороду за вибивання одного суперника. До речі, бай-ін того турніру був не таким вже і величезним, це була тисяча доларів. А Метт завдяки своїй удачливості і цьому баунті зрештою виграв більше, ніж чемпіон.

Після цього я, звичайно ж, почала мріяти, щоби теж зіграти в подібному івенті. І тут рум GGPoker UA оголошує про проведення серії WSOP Online протягом серпня та вересня, де буде розіграно цілих 33 чемпіонські браслети. І серед цих івентів також є Mystery Bounty! Бай-ін складає 210 доларів, а гарантія – десять мільйонів!

Отже, я вирішила спробувати свої сили. Було незвичайне відчуття, коли твій банкрол складає три долари, а ти реєструєшся у турнірі за 210.

Яка структура гри? Є безліч стартових флайтів (так званий день один), де гра продовжується 18 рівнів. Якщо вам вдалося залишитися у грі з фішками, ви переходите у День 2, який відбудеться 22 серпня. Якщо ж ви потім дійдете до фінального столу, то він проводитиметься окремого дня (27 серпня) і навіть транслюватиметься.

Важливо!
Важливо!

Можна грати необмежену кількість стартових флайтів у Mystery Bounty. А всі стеки, з якими вам вдалося протриматися до кінця 18 рівня, підсумуватимуться для вашої гри в другому дні.

Покерна кімната з найкращими турнірними серіями
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит

Так що, якщо вас зацікавив цей івент, то у вас є ще кілька днів, щоб спробувати свої сили і пройти в другий день гри. Хто знає, може ви повторите успіх Метта Гланца і теж витягнете мільйонне баунті? До речі, баунті є актуальними лише для гри у другому дні. Але що цікаво: ви можете навіть не потрапити до призової зони, а все одно виграти більше, ніж переможець турніру.

Опис досвіду гри в стартовому флайті 

Ну, а тепер розповім трохи, як проходила гра для мене. За бай-ін в 210 доларів видають стартовий стек в 25 000 фішок або 125 блайндів. Рівні блайндів по 12 хвилин, таких треба протриматися 18. Ну і бажано набити при цьому значний стек, щоб потім у другому дні полювати на коротунів.

Ось так гарно виглядає стіл із написом World Series of Poker Online у центрі. Все майже як у Вегасі: золоті браслети, гравці з різних країн, величезні призові, продумані структури турнірів. Тільки грати можна онлайн в румі GGPoker UA прямо у себе з дому.

Вже на другому рівні зіграла роздачу з ракетами, по терну якраз ставила опоненту даму-валет (я як аматор ставлю не діапазон, а конкретну руку). 

Але на щастя спарилася вісімка і дала мені старші дві пари.

Однак після цього гарні карти мені перестали приходити, а стіл грав надто агресивно. 

Наприклад, колл 2 блайнди, колл два блайнди, олл-ін 81 блайнд. Тому доводилося просто за цим спостерігати.

Стек поступово зменшувався, блайнди росли. Найсильнішою комбінацією, яку вдалося зібрати, стало колесо (стріт від туза до п'ятірки). 

До речі, знаєте, яку функцію я обожнюю на GGPoker UA? Кролик. Тобто опцію подивитися, що випало б на борд, коли вже всі сфолдили, яка називається Rabbit Hunt. Це саме як в офлайні попросити дилера "докрутити борд", а тут це можна зробити самостійно. Натискаєш на кролика і можеш задовольнити свою цікавість.

Ну, а я продовжувала гру. І щоб не нудьгувати, вивчала опонентів. Ви знали, що якщо натиснути на гравця, то можна побачити суму всіх його виграшів? Я знаходила тут за столами гравців, у яких ця сума Total winnings була більшою за 700 тисяч доларів! І коли я вже думала, що більше не знайду, мене пересадили, і там був гравець, який мав майже два мільйони доларів виграних грошей! Дуже цікаво дізнаватись таку інформацію про гравців.

З цікавого вдалося подвоїтись, хоч було й емоційно. На щастя, рівером таки прийшла дама і закрився стріт.

Але після цього стек йшов лише вниз. Розкрутитись так і не вдалося. І в останній роздачі я виставилася з двома вісімками проти двох дев'яток. Щоб усе стало одразу зрозуміло, опонентові ще й дев'ятку з флопа поклали.

Тож до кінця 18 рівня мені дійти не вдалося. Але вдалося пограти у крутому івенті Світової серії завдяки руму GGPoker UA, поспостерігати за гравцями, які вигравали шестизначні суми у турнірах, і навіть виграти пару гарних роздач.

Вердикт

Можу сказати, що це неймовірне почуття: брати участь у справжньому івенті WSOP, а також грати за одним столом із професіоналами, для яких подібні івенти – звична справа. А ще формат незвичайного баунті надає родзинки грі. Сподіваюся ще не раз спробувати сили у подібних заходах.

Ще хочеться відзначити класний дизайн руму GGPoker UA та всякі фішечки, які роблять гру ще яскравішою. Наприклад, у гравців часто летить удар боксерською рукавичкою після образливого переїзду. Добре, що в офлайні таке трапляється нечасто. Можу рекомендувати всім зіграти хоч раз у турнірі Світової серії в онлайні. І не хвилюйтеся: там є безліч сателітів, так що вам не обов'язково мати величезний банкрол.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Редакторка Cardmates з 2015 року.
Коментарі (2)
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Дуже крутий формат турнірів. Було б круто, якщо б він був не тільки з відборами (стадіями), а і з більш меншими призовими фондами, але в той час з містері баунті 

1 відповідь

так, дуже цікавий формат! прям відчуваєш себе в Вегасі)

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.