Mystery Bounty на GGPoker з гарантією 10 000 000$ та сателітами від 1$

Гравцям популярної покерної кімнати GGPoker вже давно полюбилися турніри у форматі Mystery Bounty. В онлайні подібний формат турнірів поки що існує тільки в цій мережі покеру і він завжди збирає за своїми столами велику галявину покеристів.

Вперше івент став доступний у лобі мережі GGPoker у квітні цього року з бай-іном у 215$ та гарантією в 1 000 000$. Однак набагато більше залучив покеристів цей турнір саме випадковими баунті 100 000$, за загальних гарантованих нагород за вибиття в 500 000$.

Найбільше баунті в онлайні від Нікласа Астедта

Граючи в турнірі Mystery Bounty відомий МТТ-шник зі Швеції Ніклас Астедт зумів виграти найбільші баунті в історії онлайн-покеру у розмірі 340 000$.

Завдяки такій випадковій нагороді в тому турнірі за 2 100$ при гарантії в 2 000 000$ – Астедт заробив майже вдвічі більше ніж чемпіон турніру з Ірландії з ніком "FutureofMe". Тоді ірландець отримав у загальній сумі 285 410$, а ось загальні призові Нікласа як раннер-ап склали 524 280$. Різниця відчутна!


Вже наприкінці серпня всі охочі гравці GGPoker мають унікальний шанс побити рекорд шведського покер-про і при цьому отримати один з головних покерних трофеїв для кожного покериста – золотий браслет WSOP.

Деталі турніру WSOP Online 2022 Mystery Bounty

З 14 серпня по 25 вересня у мережі GGPoker відбудеться довгоочікувана серія WSOP Online 2022. У лобі покерної мережі вже засвітився один з найочікуваніших браслетних турнірів цієї серії.

Турнір WSOP Online 2022 Mystery Bounty з бай-іном у 215$ матиме колосальну гарантію в 10 000 000$. При цьому гарантований фонд "випадкових баунті" складає 5 000 000$. Для тих, хто не має можливості (або не хоче) внести прямий бай-ін у турнір – передбачено величезну кількість сателітів вартістю від 1$.

Початковий етап
Початковий етап

  1. Необхідно внести прямий бай-ін 215 $ або відібратися через сателіт у WSOP Online 2022: #7 Million Dollar Mystery Bounty – 1$M Top Bounty [Stage 1].​
  2. Під час гри у WSOP Online 2022: #7 Million Dollar Mystery Bounty – 1$M Top Bounty [Stage 1] потрібно дійти до 18 рівня блайндів з якомога більшим стеком.

Фінальний етап
Фінальний етап

  1. ​Після того, як були відіграні всі стартові дні – всі стеки зі [Stage 1] збираються у спільний стек у турнірі WSOP Online 2022: #7 Million Dollar Mystery Bounty – 1$M Top Bounty [Day 2].
  2. За наявності стека в [Day 2] – необхідно взяти участь у цільовому івенті, який стартує 22 серпня о 21:00.

Щоб отримати випадкову виплату Mystery Bounty, не обов'язково потрапляти в призову зону. Достатньо лише вибити свого опонента у фінальній стадії турніру. Проте найбільше баунті в 1 000 000$ швидше за все отримає хтось із призерів івенту.

Вердикт

Турнір WSOP Online 2022: #7 Million Dollar Mystery Bounty – це унікальний шанс заробити неймовірну суму призових за невеликих вкладень. Завдяки дешевим сателітам гравці середніх та низьких лімітів можуть відбиратися в перший день турніру по кілька разів, підсумовуючи свій стек.

Сателітів дуже багато, причому у різних форматах. Також багато стартових флайтів, завдяки чому на другий день можна накопичити дуже багато фішок.

Потрібно враховувати, що це браслетний турнір WSOP Online 2022. Переможець івента гарантовано отримає один із найважливіших трофеїв для кожного гравця в покер. Навіть якщо покерист не зможе перемогти – вибивши опонента і отримавши Mystery Bounty, він може заробити набагато більше чемпіона.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.