Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На Алясці пограбували покеристів прямо під час їх домашньої гри


У США відбувається чимало злочинів пов'язаних з гемблінговою індустрією та іноді вони бувають настільки безглуздими, що викликають сміх.

Як відомо, в США можна абсолютно легально грати в покер будинку, за умови, що не вилучається рейк (плата за гру).

На одну з таких домашніх ігор покеристів-любителів в штаті Аляска 11-го квітня завітали в гості троє озброєних чоловіків, які почали вимагати в присутніх віддати всі свої кошти.

Читати також: У популярному казино Лас-Вегасу гравець побився з покерним дилером

Звісно, що грабіжникам ніхто не став заперечувати й учасники домашньої гри віддали злочинцям відносно скромну суму в 3 000$, після чого останні зникли з місця злочину.

Єдине, про що забули горе-грабіжники перед нальотом, так це маскування. Злочинці також не врахували, що в будинку, в якому вони зібралися вчинити злочин можуть бути приховані камери.

В результаті вдалося впізнати одного з грабіжників, ним виявився раніше судимий у 2016-му році за озброєне пограбування 23-річний Антуйон Араз. 22 квітня поліція затримала Антуйона і пред'явила йому звинувачення в злочині першого ступеня (пограбування із застосуванням летальної зброї). Відповідно до законів штату, грабіжникові загрожує 20 років тюремного ув'язнення і штраф у 250 000$.

Антуйон поки що не видав поліції двох інших учасників нальоту і наразі він знаходиться у виправній установі Фербенкса, чекаючи суду. Своєю чергою, місцеві правоохоронні органи активно займаються пошуками інших учасників даного злочину.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.