На BestPoker пройде Різдвяний турнір з гарантією 2 000€

Різдвяний турнір на BestPoker

Покер-рум BestPoker анонсував спеціальний Різдвяний турнір з гарантованим призовим фондом 2 000€. Також топ-10 фіналістів цієї події отримають в якості додаткового призу турнірні квитки по 100 євро.

Приєднуйтесь до спеціального івенту на Різдво і отримаєте на додаток до святкового настрою відмінні призові. Якщо ж вам вдасться завершити турнір в топ-10, то ви отримаєте ще й турнірний квиток за 100 євро.

Читати також: Bubble Boy на BestPoker: отримуйте призи за виліт на баблі

Турнір стартує в лобі покер-руму 26 грудня в 20:00 і в ньому може взяти участь будь-який бажаючий. Потрібно лише зареєструватися на Best Poker, якщо у вас ще немає облікового запису, а також внести бай-ін 55€ для гри.

Для тих гравців, у яких банкрол не дозволяє зіграти турнір за 55 євро, є можливість відібратися дешевше. Зробити це можна за допомогою спеціальних сателітів за 5 євро, які доступні з 10 по 25 грудня.

На останньому сателіті розігрується п'ять гарантованих квитків в Різдвяний турнір, а в щоденних по одному квитку. Сателіти проходять щодня о 19:00.

Основні умови Різдвяного турніру

  • Christmas Tournament стартує 26 грудня о 20:00.
  • Топ-10 гравців за результатами турніру отримають по турнірному квитку за 100 євро.
  • Квитки можна обміняти на інші квитки.
  • Термін дії квитків закінчується після закінчення турніру.
  • Під час промо діють стандартні умови участі в акціях BestPoker.

Нагадуємо, що щовівторка в покер-румі BestPoker проходить спеціальний Cardmates Freeroll для гравців, які зареєструвалися за посиланням від Cardmates.

Також ви можете зробити VIP-угоду в розділі "Рейкбек" на сайті Cardmates і отримувати підвищений рейкбек. З усіх питань щодо умов угоди звертайтеся в онлайн-чат Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.