PokerStars.es і PokerStars.it тестують анонімні столи

PokerStars 2020

PokerStars почали тестувати анонімні столи в іспанській і італійській резервації покерного клієнта. Це столи, в яких гравці отримують рандомний аватар і нікнейм, для того щоб грати в анонімному форматі.

Спочатку пробна версія запустилася на PokerStars.it і PokerStars.es і якщо все пройде успішно - анонімні столи стануть доступні і на основній версії покер-руму. На даний момент "Прихований режим" доступний на мікролімітах зі ставками 0,02$/0,05$ і 0,05$/0,10$.

Гравці можуть знайти анонімні столи за спеціальною позначкою: червоною маскою. Ви як і раніше будете бачити своє звичайне ім'я за столом і в історії рук, але ваші опоненти будуть бачити інше ім'я і аватар. Якщо ви наведете курсор на своє ім'я, ви побачите спливаюче вікно з випадковим ім'ям, яке вони бачать. Якщо ви вийдете з-за столу, ви можете повернутися протягом чотирьох годин, щоб зберегти те же випадкове ім'я.

Читати також: PokerMatch оновили анонімні столи

Незважаючи на тенденцію введення столів з реальними іменами, як це роблять PartyPoker і Run It Once, анонімні столи теж досить популярні серед гравців. Їх основною метою є зупинити бамхантінг професіоналів, від якого страждають любителі і рекреаційні гравці.

Перш ніж запровадити столи на основну версію покерного клієнту, нову функцію апробують на європейських резерваціях. У цьому відеоролику можна ознайомитися з новинкою від Старзів:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.