Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerStars.es і PokerStars.it тестують анонімні столи

PokerStars 2020

PokerStars почали тестувати анонімні столи в іспанській і італійській резервації покерного клієнта. Це столи, в яких гравці отримують рандомний аватар і нікнейм, для того щоб грати в анонімному форматі.

Спочатку пробна версія запустилася на PokerStars.it і PokerStars.es і якщо все пройде успішно - анонімні столи стануть доступні і на основній версії покер-руму. На даний момент "Прихований режим" доступний на мікролімітах зі ставками 0,02$/0,05$ і 0,05$/0,10$.

Гравці можуть знайти анонімні столи за спеціальною позначкою: червоною маскою. Ви як і раніше будете бачити своє звичайне ім'я за столом і в історії рук, але ваші опоненти будуть бачити інше ім'я і аватар. Якщо ви наведете курсор на своє ім'я, ви побачите спливаюче вікно з випадковим ім'ям, яке вони бачать. Якщо ви вийдете з-за столу, ви можете повернутися протягом чотирьох годин, щоб зберегти те же випадкове ім'я.

Читати також: PokerMatch оновили анонімні столи

Незважаючи на тенденцію введення столів з реальними іменами, як це роблять PartyPoker і Run It Once, анонімні столи теж досить популярні серед гравців. Їх основною метою є зупинити бамхантінг професіоналів, від якого страждають любителі і рекреаційні гравці.

Перш ніж запровадити столи на основну версію покерного клієнту, нову функцію апробують на європейських резерваціях. У цьому відеоролику можна ознайомитися з новинкою від Старзів:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.