Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На EPT Cyprus директор турніру ухвалив спірне рішення та викликав скандал

На EPT Cyprus помилився дилер та викликав цим скандал

На EPT Cyprus, в хайролер-турнір суміжної серії Eureka, відбулася роздача, яка викликала багато суперечок як серед учасників турніру, так і серед любителів покеру по всьому світу. Мова йде про турнір за 2 200$ та роздачу яка трапилась у Day 1A.

На рівері на дошці лягли 3♥️2♦️8♥️7♥️J♠️. Перший гравець, голандець Мерьєн ван Роодж, запушив олл-ін у 17 200 у банк 60 000. Його суперник, ліванець Маан Ель Хашем, зробив колл. Роодж показав оверпару K♥️K♦️, а Хашем викинув карти сорочкою вгору. Дилер їх забрав і поклав у мак (згори) - і тут і трапився скандал. Ліванець усвідомив, що б'є королів. Виявилося, що він перехвилювався і подумав, що в опонента флеш, в той час як він мав сет двійок і мав забрати банк. Дилер взяв дві верхні карти з маку, там дійсно були 2-2 😱.

Для вирешення ситуації покликали флора - той заявив, що рука мертва. Але йому нагадали, що в ситуації, коли є олл-ін та кол, карти обох учасників роздачі мають бути показані на шоудауні. Довелося запрошувати до столу турнірного директора EPT Тобі Стоуна. Той скасував рішення флора та віддав банк гравцю із сетом. 

«У ситуації олл-іна і колла в турнірі захист карт обох гравців - відповідальність дилера», - пояснив Стоун. 

Пізніше Енді Тілман, один з директорів турнірів WSOP, також вказався з цього приводу у Facebook:

«Цілком правильне рішення. У разі олл-іну та колу всі карти повинні бути розкриті. Гравець не може скласти свої карти лицьовою стороною вниз. Якщо карти можна ідентифікувати та повернути з маку, вони повертаються. Дилер несе відповідальність за захист гри протягом усього турніру та маэ не допускати викидання карт у такый ситуації»

А як ви важаєте чи правильне рішення прийнвя директор турніру і чи дійсно з діставши карти з маку, можно на 100% бути впевненим, що це саме ті карти? 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

Рішення правильне . Помилка ділера 100% . Ліванцю пощастило 

0 відповідей
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

Ну всюди де я колись грав ,завжди макати можна було,значить нові правила....

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.