На GGпокерок змінили рейк в Омасі і Холдемі 6+


У покер-румах азітской мережі GG Network (GGпокерок, GG Poker) регулярно впроваджують свіжі оновлення, які оптимізують ігровий процес.

Нещодавно GGпокерок представили широкій публіці функцію SnapCam, яка дозволяє гравцям відправляти одне одному відеоповідомлення сидячи за столом під час гри.

Окрім впровадження даної функції, якої до речі немає в жодному іншому покер-румі, гравцям мережі GG Network стали приходити повідомлення наступного характеру:


Читати також: GGпокерок направили 355 000$ постраждалим від Covid-19

Завдяки "шикарному перекладу" від служби підтримки не одразу стає зрозуміло що саме має на увазі команда покер-руму, проте очевидно, що на GGпокерок вирішили змінити рейк в Холдемі 6+ і Омасі.

До цих змін GGпокерок був єдиним румом, в якому рейк за кеш-столами Омахи становив 3% при відсутності кепів.

Тепер же в покер-румах мережі GG Network рейк за столами Омахи становить 5%, однак також був доданий кеп в розмірі від 1 до 3 ББ. Розмір кепу буде залежати від ліміту на якому ви граєте.

Зміни розміру рейка також торкнулися столи Холдему 6 +. Тепер в Холдемі з короткою колодою рейк також становитиме 5%, а розмір кепа варіюється від 0,3 ББ до 3 ББ і також буде залежати від обраного вами ліміту.

Подібними змінами представники GG Network хочуть "оживити" інтерес до Шорт-деку в своїх покер-румах, а також залучити більше гравців за кеш-столи пот-лімітної Омахи.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.