На PokerStars 8 березня розіграють Platinum Pass серед покеристок

Women s Sunday на PokerStars

Цієї неділі прекрасна прекрасна половина людства відзначає Міжнародний жіночий день. В цей же день команда топового покер-руму PokerStars приготувала сюрприз для дівчат-покеристок.

Дівчина-покеристка, яка займе перше місце в турнірі Women s Sunday з бай-іном 22$, отримає безкоштовну путівку Platinum Pass на PSPC 2020.

Women s Sunday

Читати також: PokerStars запустив акцію із призовим фондом понад 1 000 000$

Покеристки, що зайняли друге і третє місце в даному турнірі, отримають безкоштовні квитки у головний сателіт PSPC із бай-іном 1 050€ (1 167$), де також розігруватимуться путівки Platinum Pass.

«PokerStars хоче привітати всіх жінок в світі покеру – і тому ми взяли нашу спеціальну пропозицію, яка спрямована саме на жінок, і "приправили" її додатковим Platinum Pass – наш подарунок тим, хто регулярно любить грати ці недільні турніри» – заявила заступник директора The Stars Group зі зв'язків з громадськістю Ребекка МакАдам.

Турнір стартує о 20:40 за київським часом. Зверніть увагу, зіграти в даному турнірі можуть лише жінки, а в налаштуваннях вашого облікового запису у вас повинна бути вказана жіноча стать.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий