Один із засновників PokerStars здався американській владі

Ісай Шейнберг

У США онлайн-покер досі оговтується після «Чорної п'ятниці» в 2011 році, коли діяльність усіх покер-румів на території США було заборонена.

Засновник Старзів Ісай Шейнберг був звинувачений у шахрайстві, оскільки надавав можливість грати у онлайн-покер, незважаючи на поправки 2006 року, що забороняли подібну діяльність у США.

Ісай намагався укласти угоду з місцевими правоохоронними органами, для того, щоб поглинути Full Tilt і отримати можливість окупити всіх гравців, тим самим, можливо, уникнути заборони в Америці. Однак, справа затягнулася аж на 9 років і Шейнберг залишався за межами США, щоб уникнути арешту.

Читати також: Топ-теми 2019: нововведення PokerStars і експерименти з форматами

Проте, нещодавно стало відомо про новий поворот у цій справі. Уряд США запустив процедуру екстрадиції Ісая зі Швейцарії. Спочатку Шейнберг пручався процесу, проте незабаром, знову почав переговори з американською владою.

У результаті переговорів 73-річний засновник Старзів прибув до США 17 січня, щоб постати перед судом. У той же день суд визнав його невинним за трьома обвинуваченнями і випустив Ісая під заставу в 1 000 000$.

Хоч Шейнберг і вирішив здатися владі США, навряд чи це призведе до його тюремного ув'язнення, оскільки, за словами місцевого федерального прокурора Ольги Зверовіч, вони досягли «принципових домовленостей» у цій справі.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий