Як шукати фішів на PokerStars

Фіші ПокерСтарс

Граючи в покер ви часто могли почути фразу: якщо ви не бачите фіша за столом, то швидше за все фішем є ви. У цій статті ми зібрали для вас 7 ключових факторів, які допоможуть відповісти на запитання: як шукати фішів на PokerStars.

1. Розмір стеку

Сильні покеристи завжди намагаються мати при собі максимальну величину стеку, в той час як недосвідчені гравці часто бояться ризикувати і хочуть заощадити. Якщо ви бачите, що гравець зайшов з мінімальним стеком, то швидше за все перед вами фіш.

2. Рідкісний рейз

Найчастіші дії цього фіша під час роздачі – це чек і кол. Фіші рідко рейзять, але іноді можуть бути агресивними, якщо вважають, що у них сильна рука. Причому найчастіше ця «сильна» рука виявляється не такою вже і виграшною.

3. Нікнейм гравця

Граючи за одним столом з невідомим гравцем зверніть увагу на його нікнейм. Якщо у нікнеймі гравця є будь-які слова, пов'язані з покерним сленгом, то будьте пильні, адже швидше за все ви граєте з людиною, котра володіє хоча б базовими знаннями про покер, а значить вже не така «легка здобич».

4. Чат

Якщо ви бачите, що гравець пише у чаті «всім привіт», «вдалої гри» і т.д, то можете сміливо «розкидати сіті», адже цей гравець швидше за все прийшов просто пограти, а не виграти. Багато покеристи в чат навіть не дивляться.

Читати також: Як сколотити банкрол з нуля з допомогою бонусів

5. Аватарка

У випадку, коли у гравця на аватарці стоять покерні фішки, акула, карти і т.д., то цей гравець швидше за все володіє хоча б якимось мінімальним базисом знань про покер. Але навіть якщо на аватарці «гламурна киця» або ж блондинка з 5-м розміром, то не потрібно поспішати. Адже подібним прийомом давно озброїлися «акули» покеру. Тому не дивуйтеся, якщо ви пішли в олл-ін, а ваш банкрол забрала якась симпатична Sveta777.

6. Не чекає ВБ

Фіші часто нетерплячі і хочуть швидко «відігратися». Через що вони часто одразу ставлять блайнди. З точки зору досвідченого гравця – це ідіотизм, адже хто захоче платити за слабку руку, якщо можна почекати?

7. Показує карти і не користується автодокупкою

Досвідчені покеристи, за можливості, часто користуються автодокупкою, щоб нормалізувати свій стек. Фіші беруть рівно стільки, скільки дозволять собі програти. Також вони часто намагаються «викаблучуватись», показуючи свої карти після роздач.

Зокрема, важливу роль може зіграти навіть національна приналежність гравця. Покеристи з Канади, Бразилії, Англії і Мексики, а також з арабських країн охочіше розлучаються з грошима, ніж гравці зі скандинавських країн.

Деякі користуються спеціальним софтом, в надії знайти свого «годувальника», проте список дозволеного софту на ПокерСтарс стрімко скорочується, а деякі покеристи принципово не користуються покерним софтом.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий