Налаштування користувача PokerStars: де зберігаються і як скинути

Налаштування ПокерСтарс

Кожен покерист має повне право виставляти власні налаштування ПокерСтарс. В клієнті руму користувач може налаштувати повзунок ставок, бажане місце за ігровим столом, можливість автодокупки, фільтри турнірів, дизайн столів, карт і багато іншого.

Іноді буває, що з часом гравець розуміє, що вже виставлені налаштування йому не підходять, а щоб їх поміняти, необхідно витратити багато часу. Втрачати час ніхто не бажає, тому все частіше в пошуку Google з'являються запити такого змісту: «як швидко скинути налаштування pokerstars» і «де знаходиться файл з налаштуваннями користувача».

Якщо вас також цікавить подібна інформація, в цій статті ви знайдете відповіді на свої питання.

Де зберігаються налаштування користувача PokerStars

У комп'ютерах, які працюють на операційній системі Windows, шлях до файлу налаштувань наступний: C:\ Users\*ім'я_користувача*\AppData\Local\PokerStars

AppData – це прихована папка. Щоб її побачити, потрібно відкрити «Параметри папок» → «Вид» і виставити «Показувати приховані файли, папки і диски».

Нас цікавить файл «user», в якому зберігаються ваші налаштування. В операційних системах Windows 7 або Windows 8 цей файл може мати іншу назву: user.ini

файл налаштувань покерстарс

Як скинути налаштування PokerStars

Скинути налаштування дуже просто – видаліть файл «user» і перезапустіть комп'ютер. Після повторного входу в клієнт ПокерСтарс всі налаштування будуть скинуті за замовчуванням.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.